Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától mertétek...

Hány éves korától mertétek néhány órára egyedülhagyni otthon gyereketeket?

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 16:42
1 2 3
 21/23 Tundercipello válasza:
73%

Én nem vagyok szülő (12/l) de megkérdeztem anyumat és ő is azt mondta hogy a 13-14 az erős.

Engem 8 évesen hagyott itthon 2 max. 3 órára. Most 12 vagyok és már 10 éves korom óta egyedül járok suliba(kb. 600 m)

Mostmár van hogy egyedül alszok itthon de csak ha nagyon muszáj ill. olyankor le van beszélve a szomszéd nénivel hogy este kukkantson át hogy élek e még(ez kb. 9 óra körül szokott lenni) és mi így kötöttünk kompromisszumot mert én nem akartam kibuszozni mamához anya meg nem akart egyedül hagyni de ez így jó mindenkinek🙂

2017. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%
Csak magamrol tudok nyilatkozni. Nehany orara 7 evesen siman egyedul hagytak. 8 evesen egesz napokra is. 9 evesen mar meg is foztem magamnak egyszerubb dolgokat, vagy sutottem konnyebb sutemenyeket. Anyam egyedul nevelt. Nem volt rossz anya, sooot szamomra tokeletes. Nem volt mas valasztasa. Mondjuk mindig megvolt beszelve, hogy ha baj van vagy segiteni kell, akkor atkopogok a szomszed nenihez. 18 eves korom ota egyedul elek, csak felnottem valahogy.
2017. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
81%
10-11. Előbb ne nagyon! Max. 9
2017. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!