Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszaka miért egyből magas...

Éjszaka miért egyből magas c-n kezdenek üvölteni hogy valami nem tetszik?

Figyelt kérdés
A lányom és a fiam ha felkel este mondjuk egyből magas cn lezdik el. Hol azért mert pl éhes a fiam (még eszik tápszert) a lány hol azért mert szomjas, hol azért mert pisilni kel, vagy elzaibbadt a kezük. De mindig magas c-n miért van ez?
2017. jún. 3. 05:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem az zavar hogy felkelnek, én is felszoktam ha szomjas vagyok vagy pisilnem kell hanem nem értem miért egyből de tényleg egy mozdulatból magas c-n kezdenek el üvölteni. Ritka ha nem üvöltve kelnek fel pedig tenyleg senki nem zavarja őket, van saját kis ágyuk meg néha mesét is kapcsolok nekik és hiába próbáltam hki bármit nem volt eredménye.

Ezt kinövik a gyerekek?

A lány egyébként 3 a fiú 1,5 éves.

2017. jún. 3. 05:31
 2/8 A kérdező kommentje:

A lányomnál nem mindig volt igy. Egy ideje csinálja ezt pár hónapja. A fiam születésetől kezdve igy kel és nem tudok rájönni miért. Kinőttük a hasfájást, már megtanult járni, sőt inkább már szalad, mondjuk sokat esik is.

Át is mászhatnak a mi ágyunkra ha rosszat álmodnak vagy bármi de van hogy úgy is üvölt még hol a lányom hol a fiam.

Reggel meg ha mi már fenn vagyunk akkor ha porszivót kapcsolunk se kelnek fel vagy ha igen akkor se üvöltve.

Olyan 8-9 óra között szoktak elaludni, addig kinn vagyunk az udvaron versenyeznek a dömperrel, kutyáznak tehát bőven levannak zsibbasztva. A fürdés az katasztrófa legalábbis a hajmosás ott is megy az üvöltés pedig nem is minden nap mosnak hajat. Vacsorára nem szoktak nehéz kaját enni.

2017. jún. 3. 05:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyem sosem csinalta ezt, o eloszor nyoszorgessel kezd es ugy lett egyre hangosabb ha pl. lassan ertem csak be hozza. Neked kell ismerned oket miert nem tudnak (a nagyobbra vonatkozik inkabb) turelemmel varni amit atersz es miert azonnal uvoltenek.....
2017. jún. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A kicsinek ilyen a habitusa, a nagy meg eltanulta tőle.
2017. jún. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 éves koráig kelt ordítva, aztán leszokott róla. De ő alapból hangos típus most is.
2017. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert korábban apro nyöszörgés nem ért semmit?
2017. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Apró nyöszörgés sosem volt a fiamnál. A lányom meg jjó alvó volt nem kelt fel csak ritkán.

Lehet ilyen típusú tenyleg a fiam és egyszer leszokik róla. A lányom meg néha azt veszem észre mintha visszafele fejlődne hogy a tesó kisebb.

2017. jún. 3. 08:57
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ezt kinövik a gyerekek? "

Nem, 60 évesen is visítva fognak kelni :D :D Kérdező én elhiszem, hogy baromi kellemetlen, de maradjunk már meg a realitás talaján... Minden gyerek más, ők ilyen visítósak. Nyilván majd elhagyják, a nagy meg utánozza a kicsit.

2017. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!