Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mndenki azt hiszi egy játékbab...

Mndenki azt hiszi egy játékbaba a gyerekem?

Figyelt kérdés

titeket mivel szoktak mások felidegesiteni?


én mindig azt tanultam 2-3 éves korban hisztisek a gyerekek.nem értem miért csodálkoznak folyton mások.utcán,boltban,otthon,mindig tud valamin hisztizni.és szó szerint mindenki kérdezi tőlem mi baja?miért sír?

-álmos,?mindjárt elalszik....ezt is 2 éve hallgatom,de közben nagyon nem,mindenki összekacsolja a hisztit az álmossággal,igaz hogy ébredni 2 éve sirva ébred mindig.

-orvos is be akarta utalni valahova,mert bent ordított nem tudta megvizsgálni,de kint még nevetett.mondom fél a szuritól...én még 8 évesen is sirtam bent a szuritól,ez komoly nem mormlis egy 2 évestől?arrol nem tehetek hogy a többi kicsi nem emlékszik a szurira,de ő már tényleg olyan sokat kapott szegény...

-ismerősöm forgatta a szemét,hogy nem birom levágni a körmét,deanyosom meslte hogy belevágtak a gyerek ujjába,csodlkoznak hogy alvás közben is felébred kapálózik.hát én is felébrednék ha épp vgják a hajamat vagy körmömet,mirt fura ez?

-két fodrász is elutasitotta annyira kapálózik,

-sokszor kergetve pelenkázom.

-bekapja majd sokszor kisöprögeti a szájából a kaját,szönyegekre,egész nap söprögetek,és imád átszaladgálni a koszon :P

-azért nem beszél,mert angolt nézetek vele

-biztos poénból nézetek vele angol mesét,de közbe youtobon csak angolok vannak kicsiknek,mása és medve is,frakkot se szereti,se babócát,addig hisztizik,

és unok már magyarázkodni,hogy tv-be magyarokat néz,de délután apának kell tv,

-én sose éreztem a kakit,de mások örökké mondogatják pelust kéne cserélni,akkr is ha üres,közbe otthon már 6-szor elenkáztad :P 2 ve hallgatom

-azt is furcsálják,hogy pnztárnál nem vár

-mindig tejet adok neki,sose adok vizet,ezt is születése óta hallgatom,

-azért nem eszik,mert tejjel jóllakatom(anyósom)

-éjjel még felébred,még másfél évesen is 2-3-szor azért mert mindig tejet adok neki,tet adjak,ht már próbáltuk de akkor 2 órát sir éjjel,férjem meg reggel dolgozik,és nem is hatott,csak sürübben felébred mert teát kapott csak

csak annyira unalmas már magyarázkodni a hisztis gyerekkel,mindenki altatná,közben eszébesincs aludni,én ismerem.most tényleg ennyire furcsa ez?többen is küldtek kivizsgálni,de hát ottis sirna dokitól.játszótéren nevet,és ő fél és sir a gyerekektől a többi nem,de ha feloldódik,akkor magyaráz nekiés mutogat,és feléjük megy,a többiek sosem foglalkoznak egymással.és mindig elköszön a többi gyerek nem.még inteligensebb is,de pl.mikor 2 éve vrni kell a mikrora s még mindig fetreng előtte,akkor nem.annyi hogy könnyen unatkozik stürelmetlen..

titeket milyen beszólások szoktak idegesiteni?és mi a meglátsotok az én fiammal kacsolatban?


2017. jún. 4. 12:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan mégis mennyi idős? Hónapra!
2017. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
én beszélek hozzá legtöbbet és n szoltam rá leggtöbbször sőt csak én de nem érdekli,és azt hallgatom sose szólok rá,meg hogy csak tejet adok,megmindig mesét néz,közben este 8-is is udvaron van,az idegesit hogy 5 percből levonnak következtetést(l.kétszer is hivott anyos mit csinál a gyerek és ont mesét nzett de esett az eső)igy most hallgatom hogy egész nap mesét néz..
2017. jún. 4. 12:32
 3/25 anonim ***** válasza:
8%

Mindig mondják ha sír hogy biztos éhes-álmos-fáj a hasa(hozzátenném sose fájt még a hasa!)-melege van.

Én mindig tudom mi baja van,de ha épp nem nálam van és sír rögtön ezekkel jönnek!de mind ki van zárva :D

Nem tudom miért kell okoskodni!anyukája megoldja a problémát!

3hós kisfiú anyucikája

2017. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
mult hónapba lett 2 éves
2017. jún. 4. 12:34
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
A kérdésed alapján rettentöen elkényezteted és nem neveled semennyire sem. A legföbb gond ezzel csak az, hoyg a gyerekkel tolsz ki, ö lesz az, akit mindenhonnan ki fognak utálni.
2017. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan le lehet ponzozni, de van sok igazság abban, amit mondanak.

Az enyém ADHD-s, mégis le tudtam vágni a haját és a körmét. Sőt, mondok durvábbat: minden általam ismert gyereknek vágja a szülő a körmét és a haját. Akkor valószínűleg nem életkori sajátosság ez a viselkedés. Akkor se, ha elbagatelizálod.


Milyen tejet kap? Anyatejes még?

2017. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Azért ha ilyen sok embertől egymástól függetlenül azt hallanám, hogy valami nincs rendben a gyerekemmel, akkor biztos nem hagynám annyiban és megpróbálnék utána járni. Legalább a gyerekorvosnak hihetnél, tuti nem egy kis sírás miatt akarta szakorvoshoz küldeni. Te is érzed, hogy valami nem oké, mert nem először kérdezed ezt.

Egyébként a napi többszöri tejivás nem normális, főleg éjszaka.

2017. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Hú ez kemény. Szerinted te mindent jól csinálsz és mindenki más hülye. Azért ha az autópályan mindenki szembejön, akkor el kell gondolkodni, hogy mi megyünk rossz irányba.

Másfél két éves? Talán nem kellene sok mesét és tv-t nézni. Teljesen mindegy, hogy angol-e és hogy akarja-e. Egyszerűen nem. Miért nem adsz vizet neki, ha már ennyi idős? Lehet, hogy azért kel éjjel, mert megviseli a sok tej a hasát. És valóban miért enne mást, ha tejjel tömöd egész nap. A köröm vagast és a fodrászt sok gyerek nem szereti, de attól még meg kell csinálni.

Szerintem sokkal több szabály kellene neki. Ételt nem söprögetünk ki a szánkból és pláne nem futkosunk át a koszon, amíg anyu takarítja azt. Boltban foglald le, amíg vártok. A játszóteren segíts neki feloldódni és még sorolhatnánk. A gyereknek segíteni kell az életben, szabályokat kell hozni, odafigyelni rá, foglalkozni vele, megfelelően táplalni és még sorolhatnánk.

2017. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Sokat segítene a nagybetűk használata. ...

A kérdésnek és a kisregényednek mi köze egymáshoz? Nevelni kellene ezt a gyereket.

2017. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon eltűnt a kérdező. Pedig az szerintem nem mindegy, hogy egy két éves gyerek tehéntejet kap-e ilyen mennyiségben, vagy még szopik. Vagy csak nekem nem egyértelmű?
2017. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!