Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel lehetne kezelni a...

Mivel lehetne kezelni a kislányom haját?

Figyelt kérdés
nagyon vékony szálú-és igazából csak az első tincs gubancos,sprőd,száraz,de az nagyon.a hajmosást nehezen tűri,balzsammal már nem húznám jobban az időt.nincs valami spray,hajmosás utánra,amivel selymesebbé válna?
2017. jún. 10. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gliss kur bennehagyós balzsamot használok a kislányomnál. A gyerekeknek való fésüléskönnyítők semmit nem használnak sajnos. Próbálkoztam dm biobalzsammal, az se sokat ér. Igaz, a lányomnak elég dús haja van. Most már nem annyira hosszú, de balzsam nélkül így is lehetetlen kifésülni.
2017. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm széepn.ezt nem kell kimosni? vagy szárazon kell használni?
2017. jún. 10. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Törölközőnedves hajra szoktam fújni. Nem kell kimosni.
2017. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk most syoss van, az is ilyen spré, nem kell kimosni. Az illata is finom, én is azt használom a hajamra.

De ha végszükség esetén teszel pár csepp olívaolajat az ujjadra, és átsimítod a haját, az is jót tesz.

2017. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kókusz olaj (nem zsír!) jobb mint az oliva olaj. az is segít ha hideg legegős hajszárítóval szárítod, az nem káros a hajnak.
2017. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, minél több hasonló vegyszert kensz rá, annál szárazabb/zsírosabb/vékonyabb (rosszabb állagú) lesz.
2017. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek,kipróbálom!
2017. jún. 11. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!