Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a barátnőm saját asztali számítógépet vett a kisfiának?

Figyelt kérdés
Szerinte ez teljesen rendben van,hogy megtanulja az egerezést de ezt egy 2,5 éves gyerekkel...

2017. jún. 11. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerinte nem lehet elég korán megtanulni. Szerintem meg örül, hogy addig se lesz rá gondja, míg elbambul előtte.
2017. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Sokan támogatni fogják az ötletet, én a lepontozóbajnokok várható áldásos tevékenysége ellenére is ellenzem, hogy egy kisgyereket bármilyen kütyühöz szoktassunk. Tudom, kényelmes megoldás és vannak minféle önigazolások, de itt nem az a kérdés, mi a jó anyunak. Egerezni megtanulhat kisiskolás korában 3 másodperc alatt. Most inkább elvinném levegőzni. A tízévesek már el sem tudják foglalni magukat tablet nélkül, szerinten ez nagyon gáz. És itt kezdődik.
2017. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Ennyi idősen gáz!

5-6 éves kortól sem normális de akkor meg is érti valamennyire mit csinál.

2017. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én technikapárti vagyok, de pont az asztali gép meg az egér? Hol lesz az már, mire a gyerek tini lesz?


Vegyen egy tabletet és naponta 20 percet tanítgassa a gyereket, bár felesleges, úgyis felfedezi magától, mit hogy kell.


Amíg korlátozza és más foglalkozást is kitalál a kicsinek, addig hátrányt nem szenved tőle a gyerek.

2017. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7 éves kislányom most kapott asztali gépet.

Infó szakos lesz a suliban, gondoltuk hasznos lehet neki,ha előtte azért lát "egeret", és nem csak a simogatós tabletet tudja kezelni.

Azóta megállás nálkül paint-ben rajozol. :)

2017. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a szülő megtanítja, hogy ne legyen függő, sztem tök mindegy, hogy 3 vagy 6 évesen kezdi el használni a gyerek. Gondolom, megvették inkább most, nehogy nagyon kapkodva kelljen.
2017. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!