Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok kapcsolódni a...

Miért nem tudok kapcsolódni a saját Wifi hálózatomhoz kapcsolódni?

Figyelt kérdés

Sem az okos telefonnal, sem a laptoppal nem tudok kapcsolódni, viszont minden eszköz felismeri a hálózatot.

Digi netem van, (PPPoE kapcsolat) asztali számítógépem, a routerem pedig: [link]


Már többször felinstalláltam, mind a CD-ről, mind az IP-ről (192.168.1.1) Szépen végig megyek az összes lépésen, mindig mindent rendben talál majd a folyamat lezárul. A routern világít minden led, aminek kell és az ezzel összekötött asztali gépem is remekül megy vele. (még a torrentek is futnak) Azonban semmilyen más vezeték nélküli eszközzel, nem tudok rácsatlakozni, pedig láthatóan sugároz, hiszen az összes eszköz látja, a hálózati találatok között. most már a jelszavas védelmet is kikapcsoltam hátha az okozza a gondot, de sajnos ez sem jött be, a telefonom továbbra is azt írja: Wi-Fi-kapcsolati hiba. A telefonom egyébként bármely más hálózathoz simán csatlakozik, tehát nem a készülékkel van a gond. Több telefonnal és laptoppal is próbáltam már, de mindig ugyanaz a vége. Valaki ötlet?



2017. máj. 8. 11:15
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Próbálj más Wi-Fi csatornákat frissíts firmware -t (esetleg alternatív firmware -t is megpróbálhatsz, mint az OpenWrt). Ha nem jön be akkor kuka a router.
2017. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hála Istennek a probléma végre megoldódott! Egy totális resetelés, majd ismételt újra installálás után, sikerült csatlakoznom először a saját, s aztán több más telefonnal is. Amolyan utolsó leheletnyi, mindent vagy semmit alapon bepróbáltam és bejött! Szóval, ha más is hasonló cipőben az utolsókat rúgja, akkor RESET gomb! Nekem bevált!
2017. máj. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!