Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oké, ha nem viszem be az...

Oké, ha nem viszem be az évzáróra, bizonyítványosztásra?

Figyelt kérdés
Pénteken tanítás nélküli nap van de e héten szóltak, hogy korán van bizonyítvány osztás, péntek délután f3-ra vigyem be a kisfiamat, hogy először végigvárja a ballagást majd az ünnepélyes évzárót és ezt követően f5-5 körül megkapja az első bizonyítványán. Nekem ez irtóra fontos de a Balatonra mennénk inkább egy programra, ha tanítási szünet van, nem biziosztás után araszolnék a csúcsban, ráadásul nem akarom kitenni az órákig álldogálásnak meg unatkozásnak. De az első bizi fontos, nem? Nem tudom, mit csináljak... ráadásul elhívtam egy rossz körülmények közt élő anyukát, hogy jöjjön velünk, most mondjam neki, hogy majd este megyünk? Egyszerűen nem tudok dönteni!
2017. jún. 14. 15:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
77%

A gyereknek igenis fontos merfoldko az elso evzaro, elso bizi, virag a tanitonenik reszere hogy megkoszonjetek az evet. Erre tanitsd. Ne arra hogy ha lehet menni fel nappal elobb a Balcsira akkor mas nem szamit...


Biztos nem hagynam ki. Lemennenk utana.

2017. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk kb. miniszterelnöki engedéllyel lehetne távolmaradni. Ami érthető, mert senki nem mennem el. Egyszerűen szörnyűek ezek a rendezvények,de az elmúlt 50 évben ég senki nem mert változtatni rajta.
2017. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
51%
Mi fog történni ha nem megy el az évzáróra? Semmi. Majd később bemész a bizonyítványért és kész. (Nálunk minden héten szerdán be lehet menni érte pl)
2017. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy nem hagynám ki az első évzárót.
2017. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk ez nem szabadon választott program, hanem kötelező iskolai esemény és egészen biztosan nem ezen a héten derült ki, hiszen szeptember 1en már meg van az egész éves tanítási rend és program. Tehát nem, nem oké, vidd el a gyereket az évzáróra
2017. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
33%

Mi is kihagyjuk megyünk 8 napra a balcsira.

2.5 órás lenne az egész rendezvény a ballagással együtt. Nem értem minek kell végig állnia az alsósoknak..

Majd bemegyek érte valamikor ha hazajöttünk, amúgy az e naplóban bent van az eredménye két négyese lett könyvet úgy sem kap.

Miért lenne kötelező? Úgysem tudják már beírni a naplóba hiányzásnak.

2017. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
74%
Majd evzaro utan indulnek. Vannak fontossagi sorrendek.
2017. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
46%
Morognak persze, hogy az kötelező, de igazság szerint nulla következménye van, ha nem vagytok ott.
2017. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
40%
A GYEREKED MIT SZERETNE? Ez komolyan fel sem merült egyik válaszadóban sem? Én megkérdezném a fiamat,és ha nincs kedve az évzáróhoz,nem mennék el. Kötelező? És ha nem megy el,akkor kirúgják? Megbuktatják 'nem jött el az évzáróra' címszóval? Ne röhögtesstek!!!
2017. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
44%
Nehogy mar a gyerek dontse el:) Ez nem az a kerdes.
2017. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!