Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyucik! Óvódai...

Kisgyermekes anyucik! Óvódai évzáróra vittetek külön ajándékot az óvónőknek, vagy a szülők közösen összedobták a pénzt és abból kaptak valamit az óvónénik-dadusok?

Figyelt kérdés
Nálunk 500 ft-ot kellett a szülői munkaközösség elnökének adni és ő intézte a virágot,de viszont láttam,pár szülő külön is vett csokit és adta oda az óvónőknek.Most akkor ez hogy van?Nem elég,amit közösen összedobott pénzből kapnak?Én nem vittem semmit külön,sztem az olyan,mintha nyalizás lenne..Meg a fiam sajnos nem is tudott ott lenni,mivel bárányhimlős.
2011. jún. 1. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk összedobtuk a pénzt és közösen vettünk virágot, bon-bont, és kávét. Még jutott egy nagy torta is a gyerekeknek. Igaz, 1000-ft-ot adtunk be gyerekenként.
2011. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is csoportszinten van az ajándékvásárlás megoldva, virágot viszont szinte mindenki visz pluszban, nem csak a közös csokor van. Ajándékot nem visznek, viszont aki szeretne külön, az esetleg egy doboz bon-bont visz még egyénileg is.
2011. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!