Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól kell használn...

Hány éves kortól kell használni izzadásgátlót használnia egy iskolásnak?

Figyelt kérdés

A lányom most kezdi az elsőt, de már 8 éves lesz szeptemberben, és felmerült bennem a kérdés hogy vajon mikor kell ezt használni, vagy mikortól ajánlott. Lehet buta kérdés, de én még nem érzem hogy szaga lenne ha leizzad, meg ugye mindennap fürdik.

Csak felszeretnék előre készülni. :)


2017. jún. 24. 18:11
1 2
 11/16 jafnrétti ***** válasza:
74%
Amikor már szükség van rá. Ha már elkezd olyan módon izzadni, mint a felnőttek, szagosan. Amíg csak szagtalanul izzad, addig általában felesleges. Én, ha jól emlékszem, olyan 11 éves korom körül kezdtem el izzadásgátlót használni, de ez nagyon változó lehet ám a gyerekeknél.
2017. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

pont ezt a kérdést szerettem volna feltenni


9 és fél éves a kisfiam,a napokban tűnt fel,hogy bizony a hónalja izzad kissé.a szappan még telejesen megfelelő,de nem tudom mikor lesz másra is szüksége

2017. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyobbik lány, már 9-10 évesen elkezdett szőrösödni, és zavarta is a dolog. Kapott bio alapanyagú dezodort.
2017. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#10

NEM ijesztegetem. A mellrákosokat szinte mindenhol a világon először az aluminiumos dezodorrol tiltják le, a nyirokkeringésbe kerülés miatt (az a mellrák első áttéte).

Kimutatott rizikófaktor.


Nézz utána a saját érdekedben a vonatkozó tényeknek helyett, hogy homokba dugod a fejed, mert csak!

2017. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor kezd serdülni. Nekem olyan 10-11 éves korom körül kellett, de van, akinél ez később következik be. Szerintem előtte fölösleges. Max. a saját nyelvén fel lehet készíteni a gyereket, hogy mi várható pár év múlva, és nyugodtan szóljon, ha szőrösödik vagy büdösnek érzi magát, mert akkor adsz neki azokra való holmikat.
2017. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hű köszönöm a sok sok választ! :)

Akkor ezek szerint teljesen változó! Akkor csak annyit tehetek hogy figyelgessem és ha érzem hogy kezd szagosodni, vagy ő mondja akkor vegyünk.

De akkor legtöbb esetben 10 éves kor után kell ahogy láttam a válaszokat. De akkor vannak kivételek is.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 28. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!