Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 3 eves kislanyt babysittel...

Egy 3 eves kislanyt babysittelek, ez volt a masodik napom, es azt hiszem mar kimeritettem az otleteimet. Miket jatszhat, mi erdekli egy 3 eves kislanyt?

Figyelt kérdés
a jatszoterre menni szeret, es amikor csak tudom ki is viszem, de nem lehet ott egesz nap, kene valami otthoni elfoglatsag, jatek amivel lefoglalhatom egy ideig. :D diak vagyok meg, es hetvegente/neha suli utan delutanonkent ugy altalaban 4 orakat vigyazok ra, ebbol kettot kint vagyunk a jatszoteren, a tobbit meg a hazban toltjuk. Minden otletet szivesen fogadok! :D Koszike elore is.

2017. júl. 4. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Főzés, gyurma, rajzolás, labda, baba, autó, mesekönyv, építés...de legjobb a játszótér.
2017. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Puzzle, szinezo, baba teadelutan, gyurmazas, gyongyfuzes, stb.

Felve kerdezem, hogy mehettel igy sitterkedni hogy mar masodik napod utan nem tudsz mit kezdeni vele? Marmint mennyire ismerheted a gyerekeket ha a fent leirt totalisan evidens otletek nem jutottak eszedbe?

2017. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Otthoni bábszínház, sétálás, aszfaltrajzolás, otthoni torna
2017. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hat eppen ezaz, a leirtak nagyjat mar vegigjatszottuk, csak hamar megunja a dolgokat. xd gyurmazni az anyja nem engedi, mert tul sok mocsokkal jar szerinte es nem akar utana takaritani o.o

egyebkent anyukam fonokenek a kislanya es SOS-be kellett neki egy babysitter, es kis faluban nehez talalni olyasvalakit, aki barmikor tud ugrani (egy utcanyira lakunk). nalam jobbat nem talalt, nekem meg jol jon akis zsebpenz. :D a jatszoteren altalaban jol el is vagyunk, csak otthon nehezkesebb. :D nekem lenyegeben annyi csak a dolgom, hogy lefoglaljam akarmivel, ami nem tul mocskos, hogy az anyja foglalkozhassun az uj kisbabaval. nem az a tipus, aki konnyen kezel ket gyereket.. :D

2017. júl. 4. 16:37
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
A lepontozo agyatlanoknak: rabiznatok a gyereketeket valakire aki egyaltalan semmit nem tud a gyerekekrol? Gratulalok, az ilyeneknek nem kellett volna gyereket vallalni.
2017. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ja es koszonom az eddigi valaszokat :D
2017. júl. 4. 16:38
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Miért nem csinálod azt, amit a szülők 99%-a? Rakd be a tévé elé és szevasz! Vagy add oka neki az okostelót, tabletet.
2017. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A matricás foglalkoztató füzetek nem érdeklik? A 2,5 éves lányom nagyon imádja.

A szerepjátékok is jók. Orvosos, boltos, fodrászos...

Mivel van kistesója, babázni is lehet vele. Etetés, pelusozás, fürdetés stb.

2017. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát kedves utolso elotti valaszolo, ha a teve ele raknam, nem fizetnenek, azt nelkulem is tudja csinalni :D egyebkent mindenkinek zold kez :D
2017. júl. 4. 19:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem baj az ha a legtöbb időt kint töltitek.. Az én kislányom ennyi idősen szintén gyurma készleteket imádta, szerintem együtt gyurmázva mem lesz tőle kosz. Festeni is szeretett, szerepjátékozni, Boribon könyveket olvasni, bábozni. Együtt rajzoltunk bábokat. És a feladatos, matricás könyveket is szerette és nagyon szeretett lufizni, bújócskázni. Ezeket bármikor és bármeddig.. :-D
2017. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!