Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 3 eves kislanyt babysittel...

Egy 3 eves kislanyt babysittelek, ez volt a masodik napom, es azt hiszem mar kimeritettem az otleteimet. Miket jatszhat, mi erdekli egy 3 eves kislanyt?

Figyelt kérdés
a jatszoterre menni szeret, es amikor csak tudom ki is viszem, de nem lehet ott egesz nap, kene valami otthoni elfoglatsag, jatek amivel lefoglalhatom egy ideig. :D diak vagyok meg, es hetvegente/neha suli utan delutanonkent ugy altalaban 4 orakat vigyazok ra, ebbol kettot kint vagyunk a jatszoteren, a tobbit meg a hazban toltjuk. Minden otletet szivesen fogadok! :D Koszike elore is.

2017. júl. 4. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Cuki vagy, nem kell minden napra új ötlet. Ma is labdáztok pár percet, meg holnap is lehet. Nem csak egyszer lehet játszani valamit.
2017. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%

miért ne lehetnétek mind a 4 órában a játszótéren?


oké, 3,5 órában, aztán hazabattyogtok, kipucolod a gyereket a koszból, homokból, és egy fáradt, boldog gyereket adsz át a szüleinek.

viszel egy pokrócot, vizet, rágcsát (szendvicset, ropit, mazsolát, ami van otthon nekik, és eheti), labdát, homokozójátékot, magadnak meg rejtvényt vagy könyvet.

2017. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én egy 4 éves kislánnyal barkochbáztam. Persze kicsit leegyszerűsítve, meg sokszor nem sikerült kitalálnom, hogy mire gondolt, de élvezte :D pl háziállatok témakör, (ha van egy kis képes könyve választhat abból állatot,) vagy családtag, stb..

meg kisebb korában olyat játszottunk, hogy az egyik plüssét elrejtettem, meg kellett találnia. közben mondtam neki, hogy jó irányba megy, vagy nem jó irányba.

nem is értem miért nem lehet gyurmázni. :( hiszen ha te gyurmázol vele, akkor csak összetakarítasz utána :)

és ha szétvágnátok egy nagy szemeteszsákot, és azon gyurmáznátok? pedig eszembe jutott a só-liszt gyurma is, mert ha kiszárad, utána be tudjátok festeni.

vagy felfújt lufikra vicces arcokat rajzolni

2017. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!