Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Káros lehet fejlődésben levő...

Káros lehet fejlődésben levő 3 évesre hogy hepehupás szivacson alszik pár honapot max szobatisztaság tanulás miatt?

Figyelt kérdés

Igaz, kétszer volt össz vissz éjszaka baleset, a szobatisztaság az éjszakai ágytisztasággal együtt "profin"alakul, alapvetően mintha már teljesen szovatiszta lenne.

De kivettem alola a kokuszmatracot, uj ágyat addig nem szeretnék venni(akár matracosat vagy anélkülit)míg a balesetek száma biztosan nem nullázodik.

Műanyag lepedőt nem akarok alá tenni mert egészségtelen.

Egy kapott használt szivacson alszik most kb két hete..ha pisis is lesz, szo szo tudom mosni fertőtleniteni de hosszu távon nem ez lenne az ágybetét. Csak az éjszakai szobatisztasági időkre van.


De nem tudom meddig "szabad" ezt igy, mert ugye fejlődésben/növésben van a gerince és belesüppedősen is tul puha a szivacsa...


2017. júl. 5. 07:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a muanyag lepedovel.
2017. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

A matracvédőkben (pamut/frottír borítás+vízhatlan réteg) semmi egészségtelen sincs, ellenben egy kifeküdt ócska szivacsdarabbal. Kicsit fordítva gondolkozol, hogy mi "egészségtelen" és mi nem.


Mi most vettünk 160x80-as kiságyat a kisfiamnak, automatikusan vettem az új matracához is a frottír borítású matracvédőt. Születése óta matracvédőn alszik megfelelő minőségű, ortopéd és kényelmi szempontból is korának megfelelő (először tiszta kókusz, most kókusz+habszivacs) matracon föl se merült bennem, hogy az új matrachoz ne vegyek védőt. Soha nem izzad rá, meg semmi. A védő teteje 100% pamut frottír, ezen van még a pamutlepedő, dehogy izzad rá.


Vegyél normális matracot és hozzá normális matracvédőt, ne olyat, ami egy nejlonzsák-darab, mert ilyet is árulnak, te biztos ezekre gondolsz!

2017. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
egy használt szivacs szaron aludni az egészségtelen, nem a műanyag lepedő. te se vagy komplett.
2017. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod mikor "nullázódik". Lehet 2 évesen, lehet, hogy 20 évesen. És közte bármi. Addig inkább ne legyen normális ágya? Gumi lepedő, pokróc amit tudsz mosni és kész.
2017. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Gumis matracvedo! Tele vannak vele a bababoltok. Csak az alja muanyag, az a resze amin a gyerek van, puha moshato anyag. Kb. 2500-ert vettem. Erre van kitalalva.
2017. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Ilyen matracvédőink vannak, abszolút nem egészségtelen/kényelmetlen egyik sem!

2017. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva, amikor én adtam a legrészletesebb választ?????????????????? Köszi, öröm volt segíteni...
2017. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták vegyél matracvédőt.

És nem csak azért mert a gerincének egészségtelen, de gondolj bele mi lehet már egy használt matracba, amibe már más is belepisilt, esetleg belehányt, lehet már kutya is aludt benne. Matracot tuti soha nem vennék használtat, még ismerőstől sem.

2017. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj, hogy azzal a használt szivaccsal mi minden történhetett már.

A matracvédő erre van kitalálva.

2017. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, káros lehet, ha hepehupás matracon alszik a gyerek.

Ellenben egy matracvédővel, ami nem káros a gyerekre!


(Ezt kifejtenéd bővebben? Mert el nem tudom képzelni, hogy miért gondolod, hogy a matracvédő káros lenne?!)

2017. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!