Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6,5 éves kislányom nem hajland...

6,5 éves kislányom nem hajlandó rövidebb időre sem "leszakadni" rólunk. Normális ez ilyen korban?

Figyelt kérdés
Hogy elmenjen a mamáékhoz nyarani 1 hétre,arról hallani sem akar.Egy éjjelt sem hajlandó nélkülünk sehol tölteni.Sok j lehetősége lenne,vidékre mehetne 1 hetetlovastáborba,ennek az ovival is a Balcsira tücsöktáborba szuper programokkal,de hallani sem akar róla.Kimarad igy minden jó lehetőségből,sok jó programból,olyan buta!De mégsem zavarhatom el!!!Szerintem ennyi idős korban ez nem oké.Barátnők jönnek-mennek nálunk,itt is alszanak,hivják őt vissza,de nem megy a kis buta.Pedig olyan élmény lenne neki.Szerintetek ez okés igy?Nem tudom meggyőzni.
2010. máj. 21. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Barátaim gyerekei, akik már 8-15 évesek, ők is így voltak ebben a korban. :) (a nagy többsége). Az enyém még pici, így nem tudok saját nevemben beszélni. De azt tudom, hogy pld. a kisebbik keresztfiam még tíz évesen is csak úgy ment el a lovastáborba, ha ment a 12 éves bátyja is.. :) Úszótáborba is csak így volt hajlandó menni. Szerintem nincs ezzel semmi baj, főleg hogy a kicsi még lány is, szerintem félősebb, anyásabb (apásabb).


Próbáljátok meg, hogy elmentek vele valahova csak ti (a család) hosszú hétvégézni, hadd szokja, hogy nemcsak otthon van.. és akkor előbb utóbb megszereti, és elmegy majd a mamával is :)

2010. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez lehet h most annyira nem zavaró, de később bánni fogod. Sztem először vidd el a mamához csak hétvégére, mondd azt a gyerkőcnek h most anya és apa elmegy mert el kell intézni valamit, vagy bmit, de hagyd ott. Szoktasd hozzá fokozatosan. Mondjuk én már 1-1,5 éves korban kezdtem ezt mind3 gyerkőcnél és örülök is neki. Mennek bmilyen táborba, nagyszülőkhöz. Viszont a környezetemben van olyan h iskolai KÖTELEZŐ táborba nem ment a 12 éves gyerek, mert még 1 napot sem volt távol a szüleitől. ne akard h Te is így járj. Szal sztem légy erős mert biztos először sírni fog, de szokja meg h nem csak TI vagytok neki és ki kell bírni pár napot anyu és apu nélkül:)
2010. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!