Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom miért akakr a...

Kislányom miért akakr a nagyszüleinél aludni?

Figyelt kérdés

Olyan problémába ütköztem, hogy a 3éves kislányom folamatason azt mondja, hogy mamáéknál akarok aludni.

Ezzel most mit kezdjek?

Oké , kéthetente eccer hétévégén ott alszik, és ha ott is van a kicsilány akkor mindig körbe van ugrálva !


2011. nov. 16. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

na pont ezért akar ott aludni.


amúgy nekem a nagyapám akkor halt meg mikor én 3 voltam. mama a szomszédban lakott és 1 évig ott aludtunk minden nap. este mosakodás után mentünk mamához, reggel meg reggelire már otthon voltunk.


nem baj az,de úgy csináljátok ahogy nektek jó.

2011. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a nagyszülők is szívesen látják, akkor legyen heti 1 alkalom. Ettől nem vagy rossz anya, nem szeret téged kevésbé. Fogd úgy fel, hogy heti egy este a tiéd meg a párodé.
2011. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 3 évesem is szeret anyósoméknál aludni, mondjuk mi engedjük neki. Pénteken is megy, mondanom sem kell, a holmiját már tegnap összekészítette. :)
2011. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen ez jó dolog, de olyan furán jön le !

Igaz csak most kezdte de egynlőre még nekönk kell "megemészteni" a dolgot "

2011. nov. 16. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Majd jön a következő hullám, amikor meg sehova nem akar nélküled menni.
2011. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mamáéknél lenni kaland! Ismerős a hely, szeretik, "ki van nyalva a kis segge", és valami más, mint a szokásos otthoni esti rutin. Ha a nagyszülők is ésszerű időben lefektetik, és mindenki jól érzi magát, hadd aludjon ott. Ugyanakkor tisztázni kell, hogy ezek nem folyamatosak, hanem csak egyszer-egyszer vannak így. Az lenne a legjobb, ha a Mama is tudatosítaná a gyerekben, hogy mikor lesz a következő alkalom.

2011. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!