Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy telt a mai napotok, ha...

Hogy telt a mai napotok, ha nem nyaraltok éppen?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
3éves kislányommal vagyok itthon. Reggel gyorsan megfőztem, addig ő játszott.Utána elmentünk boltba meg fagyizni és játszóterezni. Ebéd után aludt egyet. Délután medencéztünk, aztán festettünk. Most babázik, hintázik, én nemsoká készítek vacsit és hamarosan hazaér a férjem.
2017. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Harom iskolas gyerekem van.

A ferjem es en dolgoztunk ma. Most epp medencezunk.

Este szalonnat sutunk.


A gyerekek tarsasoztak, elmentek a mamahoz, a konyvtarba. Igy telt a napjuk.

2017. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

22 honaposommal:

Reggel felkeltunk fel 9 fele. Megitta a tejitalt, en a kavet. Aztan fel 10 korul reggelizett. En elmentem a boltba, addig apaval szorakoztak itthon.

Foztem, ebed fel 1- kor.

Fel 2- fel3 kozott aludt egyet. En addig a konyhat rendbe tettem meg ittam egy capuccinot. Aztan 3-4 kozott pancsolt a medenceben. 4-5 kozott bent voltunk, kozben uzsizott.

Azota kint vagyunk az udvaron es jatszunk. O ugralt egy kicsit meg a trambulinba. Hamarosan locsolunk.

Aztan vacsi 7 korul es ujra jatek a kertben kb fel 9- ig. Porgos a csajszim 😃

Ez egy nem kimozdulos nap volt.

Van, hogy elgurulunk mamahoz vagy a jatszora aztan fagyizni vgy jatszohaz ilyesmi.

2017. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
3 éves,bölcsibe gyerkőc ülni van.Én reggel 6-ra mentem dolgozni,apukája vitte bölcsibe fél 8-ra,utána ő is ment dolgozni.Én 3/4 4 körül értem oda érte.Aztán játszótér,bolt. Apuka nemsokára haza ér.Most fejeztük be a TSMT tornát, innentől szabad program.Főzni csak holnap kell.
2017. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

7 hónapos.

Délelőtt aludt egyet, addig főztem neki és magunknak is. Játszottunk, majd délután a parkban ücsörögtünk pihentünk pokrócon.

Ilyenkor leginkább parkozunk vagy állatokat nézünk. Alig várom a nyaralást..

2017. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel apa elvitte táborba. Én 7re mentem dolgozni. 4re mentem érte. Elmentünk baseballsapkát venni, hazajöttünk, fürödtünk, most vacsorázik.
2017. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!