Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsősök szülei, hogyan telt...

Elsősök szülei, hogyan telt az első 2 hét, hogy viselik a gyerekek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáradtan. Hetente többször is 6 órájuk van.
2014. szept. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól, nagyon ügyesen belerázódott rokonom kisfia. Napközibe jár, ott dolgozom, annyira ügyes minden tantárgyból.
2014. szept. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is feltettem a kérdést - csak az 1hétre vonatkozóan! :)

Kisfiam is nagyon ügyesen veszi az akadályokat- nagyon örülök neki. Nagyon szereti, mondogatja, hogy sokkal jobb a suli, mint az ovi volt. Sokat dogloznak egyébként, már vannak feladatok a füzetekbe könyvekbe. Van sok pirospont is. Este fél8kor mondjuk már fekszik le, elfárad ő is eléggé, de ettől függetlenül nagyon tetszik neki.

2014. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont most tettem fel kérdést az Iskolák kategoriában.

Sajnos mi sírósan. De csak pénteken és ma sírt nagyon. Viszont nekem az a gondom, hogy fél nyolckor el kell jönnöm, hogy beérjek dolgozni és akkor még senki nincs a teremben, mármint felnőtt. Pedig azt ígérték negyedre ott lesznek.

2014. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!