Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Manapság hány éves kortól...

Manapság hány éves kortól engeditek internetezni a gyereket, mikor kapja az első mobilját? Hogy oldottátok meg az elektronikus kütyük bevezetését?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
8.5 éves,meséket néz vagy lego videokat youtube-n a mi gépünkön,felügyelet mellett,telefonja nincs és még nem is tervezek neki venni.
2017. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

Én 2-3 évesen kezdtem az internetezést, bár saját gépem 15 éves koromig nem volt, az első mobilt 10 évesen kaptam, jó kis nokia 3310es volt :))

Az első okostelefont 15 évesen kaptam, most 17 vagyok :)

2017. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Lányom 2 éves,így Ő még nem szokott netezni,néha játszik a tesója tabletjén,

egyébként tévézni szokott,de nem sokat.

A fiam 7 éves 2 naponta 45 percet használhatja a tabletjét,de egy csomószor van,hogy hamarabb leteszi.

4 évesen kapta,de akkor természetesen kevesebbet használta.

3 éves volt,amikor néha már játszhatott a

Mi laptopunkon.

Okostelefont 10 éves kora körül tervezünk venni Neki.

2017. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
8 éves volt. Külföldre költöztünk, nem beszélte a nyelvet, taxival járt az iskolába, másik városba így szükségét éreztük a mobilnak. Internetezni is kB attól kezdve
2017. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%

Hát ez a baj,amiket itt most olvasok. Mi gimnáziumba kerülésekor,15 évesen fogunk neki bármit is venni. 2-3 évesen meg pláne nem,de 10 évesen se használhatja majd a miénket. Felső tagozatban kezdhet el vele ismerkedni a mi felügyeletünk mellett. Lesz rá 4 éve,mire sajátot kaphat.

Vitát nem nyitok,lepontozni nyugodtan lehet.

2017. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
5 és 8 évesek a gyerekeink. Nem neteznek egyelőre, nincs mobilja a nagynak se, egyelőre nem is tervezünk neki venni. Van egy családi tablet, azon lehet játszani, nincs megszabva hány percet milyen időközönként, ha eszükbe jut, játszanak vele, ha nem, akkor még jobb. Általában nem jut eszükbe, max hetente 1-2 alkalommal. Lego City játékokat szoktak játszani. Van laptop a nappaliban, de tudják h mi sem játszunk rajta, hanem munkaeszköz és ha érdekel valami akkor azt megnézzük a neten.
2017. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Bár a kisfiam még pici, 6 évesen már fog mobilt kapni. Amikor suliban megy akkor már indenképpen kell, hogy legen mobilja szerintem.
2017. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Legkésőbb 10 évesen. 5. osztálytól már lesznek informatika órák, így szerintem nem árt, ha van egy kis alapismerete.
2017. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
7 éves,lányom kedvenc meséit nézi tabon,telefonja nincs és nem is lesz adig amig nem egyedül jár a suliba.
2017. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

6 éves, 3 évesen vettünk tabletet, de nem használja, vagyis ritkán jut eszébe, akkor jéátszik rajta kicsit.

otthon nincs max you tube nézés, anyós sajnos kontroll nélkül engedi a neten játszani mindenféle öldöklőssel. nem értik meg, hogy nem engedem.

otthon van a régi telefonom, volt már róla szó, hogy használhatja, ha pl le kell szaladnom boltba, akkor felhívom, hogy ne érezze magát egyedül :) (szomszéd házban van a bolt), de végül nem került rá sor, inkább felöltözött és jött velem.

Telefont akkor tervezek neki adni, amikor már esetleg iskolán kívüli elfoglaltsága (pl edzés) is lesz. Nem tudom, mikor következik ez be. én úgy gondolom, olyan 10-12 éves kora körül.

2017. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!