Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen drónt vegyek? Hozzáértő...

BrBeus kérdése:

Milyen drónt vegyek? Hozzáértők segítségét kérem (keresem). Tippeket elfogadok.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy drónt, de nem nagyon értek hozzájuk valamint nem sok tapasztalatom van ilyen témákban. Ha valakinek már van szívesen fogadom a tapasztalatok ezzel kapcsoltban.


Egy keveset utána néztem, de nem találtam olyat amilyet szeretnék. Olyat képzeltem el ami jó minőségű képeket, videót készít a hatótávolság körülbelül 100 méter legyen legalább tudjon 6 percet repülni. A legnagyobb hangsúly a képen és videón van, szeretnék mimnél jobb minőségűt, de ha lehet ne legyen 1 millió forintos vagy hasonló, mert ez az első és először ki szeretném tapasztalni, hogy milyen és hogy mennyit használnám, mielőtt egy komolyabba fektetnék bele.


ÖSSZEGEZVE: tippeket kérek első drónomhoz. Hogy milyen legyen,ha jó minőségű videót szeretnék csinálni.

:D :D köszönöm szépen előre is a válaszokat



2017. jan. 11. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
DJI Phantom 4-3-2 ,amelyikre van pénzed kamerát ezekre a legtöbb esetben magadnak kell agatni így te tudod mit raksz rá.
2017. jan. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a Phantomokat ajájánlom. Videózásra tökéletes és "hülyebiztosak". Szerintem 3-at vagy 4-et vegyél. A 2-es ideje már régen lejárt, viszont ezeken saját kamera van. Ami azt jelenti, hogy a "legrosszabbon" is 2K-s cucc van. :)

Ajánlom, hogy kérdezd meg a Drone Hungary oldal-t, ahol privátban is válaszolnak a kérdéseidre. Vagy az fpv shop-t, ami a Dji hazai forgalmazója. Ott is biztosan eligazítanak pontosabban :)

2017. jan. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én első drónnak nem ajánlok ilyen drága drónt, de még kamerásat sem.

összetörni érdemes olcsóbbat, de leginkább szerelhetőt.

kicsi méret a jó mert abba olcsóbb az akku ugyanannyi tanuló óra akku áron kevesebbe fog kerülni

akku ár érték arányt is érdemes figyelembe venni

a kicsi drónok nem szerelhetők, a nagyok drágák.

a leg ideálisabb tanulásra a V911 gyakorlóhelikopter

2017. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DJI Mavic Pro. Nem fogsz csalódni :)
2017. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!