Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Majdnem 4 éves gyereket vitt...

Majdnem 4 éves gyereket vitt már valaki cinema moziba?

Figyelt kérdés

Kisebbik lányom 2 hét múlva lesz 4 éves. A nagyobbik lányomat is csak 6 évesen vittem először cinema moziba. Nagyon szeret járni, viszont nagyon ritkán jutunk el, a kicsi miatt. Nincs kire hagyni, ezért meg kell várni apát míg hazaér a munkából, de ő ritka mikor délután 6-7 óra előtt hazaér. Február óta nem jutottunk el moziba, a lányom már nagyon vágyik. Eszembe jutott, hogy a kicsit is ha vinnénk, bármikor el tudnánk menni napközben is. De nincs arról tapasztalatom, hogy egy alig 4 éves gyerek hogyan viselné, mivel ahogy mondtam korábban, a nagy már 6 évet betöltötte, mikor először vittem. Ismerősnek van 5 éves gyereke, akit vittek már többször, ő megül végignézi nem hangos, szóval szereti. 4 évesről tapasztalat valakinek?

Köszönöm a válaszokat


2017. júl. 21. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is 4 éves volt éppen, amikor először vittük el. Annyi történt a végére, hogy mondta, hogy fel szeretne állni, így az utolsó 10-15 percet állva nézte :)
2017. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
3 évesen volt először, nagyon élvezte. Kétszer ki kellett mennie pisilni, megoldottuk mert direkt szélre vettem jegyet hogy ha megunná vagy bármi ne zavarjuk a többieket a mászkálással, de rögtön utána menni akart volna még egy menetet annyira bejött neki:-D Azóta minden mesét megnézünk.
2017. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez teljesen gyerekfüggő.Az én lányom még csak 2,így személyes tapasztalatom nincs,viszont mikor legutóbb moziba voltunk,egy család jött két kisgyerekkel.A kissebbik kb.5 lehetett.Néztem is,hogy miért hozták,mert nem gyerekfilm volt,ráadásul több mint 2 óra.Biztos voltam benne,hogy nem fogja bírni.Igazam lett.A film felétől hangosan beszélt,szinte üvöltött,hogy túlharsogja a filmet.Rettenetesen zavaró volt.Szóval te ismered a gyereked.
2017. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan viheted.:)

Én is szélre vennék jegyet,hogy ha ki kell

mennetek valami miatt ne zavarjátok a

többieket.

2017. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!