Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen azaz apa aki elfelejti...

Milyen azaz apa aki elfelejti a gyerekét és majdnem ráfekszik a 8 hónapos babára?

Figyelt kérdés
Ráfoghatja arra hogy mindig mindent elfelejt?
2017. jan. 22. 06:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%

Egy apának nincsenek anyai ösztönei.

Az anyák emiatt nem fekszenek rá a kicsire.

Valakit azért elítélni mert álmában,öntudatlanul nem jut eszébe h ott a baba elég butaság.

Akkor ne aludjon köztetek a kicsi,csak a te oldaladon.

2017. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Nem az én párom volt. Nincs párom.


Nem álmában ébren volt. Bement a szobába és feküdt be az ágyba. Szegény barátnőm sokkot kapott.

2017. jan. 22. 06:29
 3/41 anonim ***** válasza:
62%

40 vagyok, nagyon feledékeny, tegnap is de nem az első már sokadik eset volt, hogy le kellett volna vinnem a csekket meg pénzt a nagyinak és a zsebembe ugyan úgy visszahoztam! Ha abban a pillanatban nincs egy olyan szó amiről dolgok eszembe juthatnak, akkor nem is fogok kapcsolni. Pl a nagyi megemlítette hogy ezt is be kéne neki még fizetni én meg hoppá! itt a pénz és csekk a zsebembe, oda kéne adni!

Boltba ha már 3-nál több dolog kell csak is cetlivel megyek!

Kimegyek a tojásokat behozni és a kabát zsebébe teszem, később ráülök, ez eddig egyszer fordult elő, de a tojást rendszeresen ott felejtem!

Voltak pillanatok hogy annyira tompa volt a fejem hogy ráztam jobbra és balra hogy felfrissüljön mert még az is jobb volt a semminél.

Szval igen vannak fiatalon is demenciában szenvedők.

[link]

2017. jan. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Milyen apa? Fáradt, kimerült apa, aki a sötétben nem látott.


Most komolyan: feltételezed a szándékosságot?

2017. jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
63%
Befeküdt a gyerekágyba? 8 hónapos baba miért nem a saját ágyában alszik? Milyen anya az, aki a saját ágyukban altatja a gyerekét?
2017. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, a kisbabának a kiságyban a helye, ott nem fekszik rá senki.

Nálunk a tesók szoktak csak úgy berohanni a szobánkba és ráugrani, "bebombázni" az ágyra, éppen ezért a kicsi csak szoptatás alatt van ott (de akkor én is ott vagyok, és figyelek). Annyi hely lehet, ahol aludhat békésen a kicsi, miért pont a mi helyünket foglalja el?

2017. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
76%

1. A gyereknek nem a nagyágyban, hanem a saját ágyában van a helye!


2. Az apa fáradt, és nem kutatja át az ágyat, mielött lefekszik. Ha a gyerek éppen ott van, elöfordulhat ilyen.


3. Régebben (amikor nem nagyon volt még kiságya a gyerekeknek) igen sok baba halt meg úgy, hogy az anya feküdt rá véletlenül és megfulladt a pici, az anya meg fel sem ébredt rá (ez csak az "anyai ösztönökhöz" megjegyzés)


4. A kérdésed szerint a gyereknek nem lett semmi baja, akkor nem értem az egész felhajtást

2017. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
61%
Én sem értem, hogy egy forgolódó 8 hónapos hogy van az ágyban. Ha viszont apuka akart belefeküdni a kiságyba, akkor tényleg vannak bajok, bár nem feledékenység az sem.
2017. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, nyilván mindenki jót akar a gyerekének, nem szándékosan akart ráfeküdni a babára. Hibázni pedig mindenki szokott, az anyák is meg az apák is, ha fáradtak, stb. Én egyszer úgy keltem fel a pár hetes babámmal az ágyról, hogy picit megcsúsztam, és milimétereken múlt hogy nem ütöttem be erőből a kutacsát a szekrény sarkába. Pedig én feledékeny sem vagyok, és inkább túl aggódós mint hanyag. Utána napokig nem tértem magamhoz, hogy milyen pici figyelmetlenség elég a bajhoz. Szerencsére nem lett baj, ahogy a barátnőd esetében sem. Szerintem örüljön hogy nem lett baj, ahelyett hogy most azon pörögtök milyen rossz apa a férje. És szálljon kicsit magába, mert bizony vele is előfordulhat hogy hibázik, senki nem tökéletes.
2017. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
17%

Az apák hibázhatnak, őket nem lehet elővenni semmiért. Az anya ezeknek a felét ha elköveti, már $zar anya, minek szül az ilyen...

(Ez tükröződik mindenhol, pedig 2017-et írunk, de még mindig csak az anyáé a felelősség mindenben a sok gyöpös szerint.)

2017. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!