Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Esett már le a gyereked...

Esett már le a gyereked azokról a magas mászókákról, csúszdákról, játszó-várakról a játszótéren?

Figyelt kérdés
Szoval az enyem csak 1 eves, igy meg nem aktualis, de latom, hogy 2-3 evesek mar tombolnak ezeken a neha akar 3 meter magassagu jatekokon, aminek a tetejen meg egy kerites szeru resz sincs, szoval barmelyik pillanatban leeshetnenek...en meg nem lattam leesni senkit, nem is ertem, hogy ez hogy lehetseges, mert van, hogy ott lokdosi egymast 5 gyerek...
2017. júl. 27. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lokdosik egymast ilyeneken,es a szülők is ott allnak alatta,ha kisebb gyerekekről van szo,ha valaki mégis lokdosodne raszolnak..az enyem kb.masfel éves kora ota hasznalja.Eddig szerencsere nem történt velünk baleset.(4 éves lassan)
2017. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kispajtás esett le "lengőlépcső"-ről, vagy minek nevezzem. bő 2 méter magasból. fájlalta a lábát, hazamentek, pár napig borogatták, vsz meghúzódott.
2017. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kis gyerek még nem esik akkorát, és jó esetben homok van alatta. Az elején vigyáz rá a szülő, utána megtanulja, hogyan mozoghat.
2017. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

...és meg is kell tanulnia, ha jót akar magának. Nekem van ismerősöm, aki nem tanulta meg: hát, tudod... 2 méteres testtel úgy esik el, mint egy darab fa. Egyenesen.

Minden istene óvta, hogy még él egyáltalán, és nem is törte össze magát.

2017. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak hogy ellenpéldát is mondjak, ismerős kisfia megcsúszott egy ilyen hídon, leesett, és olyan szerencsétlenül, hogy eltört a bokája.

Pedig amúgy mozgékony, sportos gyerek.

2017. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, előfordulhat ilyen.

Ugye keményre esett?

De a pici gyerek csonttörése sokkal enyhébb, és gyorsabban gyógyul, mint a felnőtté.

2017. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A sajátom szerencsére nem, de amilyen szaranya vagyok, ritkán viszem játszótérre (játszik az udvaron).


Viszont ovis koromban az egyik csoporttársam leesett egy mászókáról, mindkét keze eltörött. Igazából én sem szerettem magasra felmászni gyerekkoromban, mert féltem, hoyg leesek.

2017. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a maszoka alatt, elég erthetetlen módon apró kavics, sóder van, arra esett szegény.
2017. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!