Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt meg soha nem csináltak...

Ezt meg soha nem csináltak meg velem, ugye "belefer"? Massal is megesett mar?

Figyelt kérdés

Totál kikeszultem...két fiammal voltam gyógytornásznál,év vegen lesznek 7 és 5 évesek.

Kb 1 órás volt a vizsgálat amit tök szépen végig csináltak,míg az egyiket nézték a másik játszhatott.Szépen játszott mindkettő a saját idejében és magát a vizsgalatot(a feladatokat) is ügyesen csináltak.De a végén mikor meg pár szót beszéltem a doktornovel elkezdtek játszani és nem akartak kijönni...úgy kellett elvenni a nagytól is a játékot...ug éreztem azt a 3 percet mintha 3 év lett volna,totál felszaldt a pumpám is...soha nem csináltak meg ilyet velem,mikor azt mondom hogy megyünk akkor jönnek,hirtelen nem is tudtam hova tenni hogy ennyire nem fogadtak szót...tiszta egőnek éreztem hogy így viselkedtek,azóta se tudom hova tenni...


2017. júl. 27. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekek.. Játszanak,belemerülnek,nehéz őket terelgetni. Ezzel nincs semmi probléma. Nem szájaltak,nem hisztiztek,hogy ők maradni akarnak,nem sírtak,nem vágták magukat földhöz? Akkor nincsen probléma. Mondjuk ha megtörtént volna bármi is ezek közül,akkor is maximum "rossz napja van" "fáradt" kategória.
2017. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hiszti nem volt,de azert a határt súrolta..."még maradjunk,ezt még nem próbáltam ki és szeretnéééém..."

Amugy lehet az is benne van,hogy 20honapos huguk most nagyon elkezdte a hisztis időszakot és néha úgy érzem mintha lesüllyednének a szintjére.Bar lehet nincs semmi összefüggés csak tényleg ilyen napjuk volt.

2017. júl. 27. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

És nem lehetett volna még 5 percet várni?

Félbe voltak valamivel, logikus, hogy be akarták fejezni.

Mi, felnőttek sem szeretjük, ha félbe kell hagyni valamit, amibe belemerülünk.

2017. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy azt mondani legközelebb kitudják próbálhatod. Rendelőn belül nyilván nem maradhatott a kérdező mert jöttekszerintemmutánuk, vagy ha őkmvoltak az utolsók a doktornő men volna haza. De gondolom fogtok ti még ,enni oda akkor más játékokat tudnak majd kipróbálni.
2017. júl. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hugica.. :) Lehet, hogy most ők is "lesüllyednek" arra a szintre, hogy annyira foglalkozz velük, mint a kislánnyal, illetve, hogy mutassák, ők is babák még. Előfordul.
2017. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

EZ ugye vicc vagy kamu:):):)


NAgyon szép, hogy ilyen jólneveltek a gyerekeid, de ha 7 ill. 5 év alatt még soha nem kérleltek, hogy hadd maradjanak még (játszótéren, játszóházban, parkban, stb.), akkor ott szerintem valami nagyon nagy baj van. Félnek tőled a gyerekeid?


AZért írom ezt, mert életkori sajátosság a határok feszegetése, ha ezt nem teszik meg idejében (dackorszakok), akkor később sokszorosan üt vissza, ezt sajnos tapasztalatból tudom.


Tehát ha a kérdésed úgy igaz, ahogy le van írva, ha még soha meg sem próbálkoztak azzal, hogy ellentmondjanak neked, akkor én sürgősen felkeresnék velük egy gyermekpszichológust.

2017. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj dehogyisnem,hogy ne feszegetnek a határokat.De eddigbaz elindulással soha nem volt gond,mindig mondtam hogy pl 5 perc és indulunk és max 2-3x kell Szolnok tok normálisan és jönnek.

Most meg hiába mondtam előre,hogy lassan megyünk,aztán hiába kertem oket hogy tegyek mar le a játékokat,mintha falnak beszéltem volna...oke nem volt hosszú idő mire ki vittem oket,de akkor is meglepett hogy ennyire semmibe vettek amit kertem.

Amigy nem félnek tőlem,átlagos gyerekek

2017. aug. 2. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy válaszoltál, nem akartalak megsérteni a kérdésemmel. Egy 4,5 éves ADHD-s kisfiú anyukájaként el sem tudom képzelni, milyen lehet NEM harcolni minden egyes alkalommal mindenért:) Pedig én is - bár nyilván nem csinálhatok mindent tökéletesen - mindig mindent előre megbeszélek, előre szólok, fokozatosságot igyekszem tartani, stb.


Na de a kérdésedre válaszolva akkor: simán belefér, ez nem probléma, egy kicsit sem, pláne, hogy nagyon rövid ideig tartott az egész és a végén szépen szót fogadtak:)

2017. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!