Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti nem akadnátok ki ha az 5...

Ti nem akadnátok ki ha az 5 hónapos babátokat virslivel etetnék?

Figyelt kérdés
Pár napja párom szülei el akarták vinni a kicsit magukhoz mikor párom is ment segíteni munkálkodni,nem engedem el magam nélkül de mivel párom is ott volt nyugodtan engedtem el. Viszont amikor hazajöttel,olyan büszkén mondták h megevett a kicsi fél virslit.. Annyira dühös lettem.. De így is kultúráltan mondtam el nekik hogy egy 5 hós baba nem ehet ilyent.. és hogy a tudtom nélkül ne adjanak olyat neki amit én sem adnék.. Az volt a magyarázat hogy `De nincs semmi baja.. Mondtam hogy de még lehet.. Ráadásul hasfájós is szegény.. Mondtam páromnak hogy mégis hogy engedhette.. Ő kint segített az öccsének és az apja meg az anyja etették ezzel... Tápszer bébiételes baba tettem is neki be nyílván erre ilyenekkel etetik.. Párom is szól nekik és egyszerűen nem értik hogy neki még nem lehet ilyen éteét adni.. Azt hittem frászt kapok.. Mondtam is h többé nem megy ki nélkülem a fiam..
2017. aug. 5. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Dehogynem!
2017. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Azért arra vigyázz, hogy a virsli miatt ne veszítse el a gyerek a nagyszüleit.
2017. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Bocs,de egy folyadékos baba hogy tudja megenni a virslit ?
2017. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy adhatták neki oda.. szét nyomták vagy fogalmam sincs.. Nem veszíti el épp emiatt beszélten normálisan velük.. De igenis zavar hogy ezzel etették..
2017. aug. 5. 20:39
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Nem lesz tőle semmi baja.
2017. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Na oké,de nem véletlenül vannak babáknak való ételek..
2017. aug. 5. 20:41
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
De kiakadnék, de az hogy itt puffogsz, semmire sem jó. A párodnak kellene velük beszélni. Ultimátumot adni, hogy vagy azzal etetik amit te adsz, vagy nem hagyjátok őket egyedül a babával. Itt most nem a virsli a lényeg, hanem hogy ti nevelitek, és amit ti kértek annak szentnek kell lennie egy nagyszulonek, akkor is ha egyébként nem értenek vele egyet. De ezt veluk kellene megbeszélnetek, mert ha nem beszélitek meg csak puffogtok, annak az lesz a vége hogy ugyanígy megetetik vele csak máskor nem mo ndják el. Az egyetlen amit tehetsz ha kivivod az anyosod tiszteletét anyaként, az meg csak ugy működik ha eléállsz és kiállsz magadért meg a gyerekért, és az asztalra csapsz
2017. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy szépen megbeszéltem velük,de ők vannak felháborodva hogy márpedig nem lesz baja és hogy ne féltsük annyira nem cukorból van.. Igen az bánt h az ellenünkre tesznek már most ha nagyobb lesz mi lesz...
2017. aug. 5. 20:47
 9/23 anonim válasza:
3%
Ők is felneveltek már egy gyereket, és gondolom nem végeztek rossz munkát. Tudják mit csinálnak.
2017. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen igazad van. Én is ki lennék akadva, és tök jogosan. Te vagy az anyja, neked kell ezeket eldönteni, mikor adod. Azért mert régen 3 hónaposan már pörköltet adtak a babának, az az ő dolguk volt. Én biztos jól lehordtam volna anyósomat, és nem engedném hozzá a gyereket. Állj ki magatokért!
2017. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!