Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan öltöztetitek fel 14 hó...

Hogyan öltöztetitek fel 14 hó körüli babátokat ma? Szélben is kiviszitek sétálni?

Figyelt kérdés

Harisnyát adtam rá délelőtt, de elég jó idő volt!

Bp. környékén élünk.


2013. szept. 20. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam. Rövid ujjú body, őszi pulcsi, bélelt nadrág volt ma rajta és őszi kabát. Nincs rossz idő, csak a szél fúj nálunk is, de füles sapkát adtam rá és már mentünk is.
2013. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én harisnyat meg nem adtam a lanyomra. 14 honapos a lányom szintén! Mi minden nap megyünk ki, mert a 4 éves tesot hozzuk haza az ovibol ebéd előtt! Ma rovidujju body, vékony hosszúujju felső,pulcsi es őszi kabát volt rajta, es sapka! Ha elalszik a babakocsiban akkor egy vékonyabb pleddel takarom be!
2013. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Póló, vékony pulcsi, bugyi+babylegs vagy nadrág, zokni, cipő. Itthon így van kint az udvaron (17 hós). Mondjuk ő extrém módon nem fázós, a nadrágot is úgy kell ráerőltetni, ha rajta múlna pucér fenékkel császkálna 20 fokban is.

Mi egész nap kint vagyunk, gyakorlatilag csak ebédet főzni, enni, meg aludni jövünk be.

2013. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!