Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ekcéma fül mögött?

Ekcéma fül mögött?

Figyelt kérdés
7éves iker lànyaim vannak.A fülük mögött mostanàba egyre sűrűbben be van gyulladva.Szoktàk piszkàlni is.Egy időbe mindig úgy keltek fel hogy ott piszkàltàk és azt hittem hogy ők vakargatjàk azért olyan sebes nekik.De mostanàba nem nagyon piszkàljàk és így is olyan.Lehet hogy ekcéma?Volt valaki ezzel bőrgyógyàsznàl?Màr arra gondoltam hogy elviszem őket.Anyukàm azt mondja hogy biztos nem törlöm meg nekik rendesen fürdés utàn és bepàlik...de szerintem ez nem így van,mert egyrészt odafigyelek erre màsrészt ha úgy is lenne hogy ottmarad egy pici víz szerintem attól nem kéne hogy így begyulladjon nekik.
2017. aug. 6. 09:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 1éves korukba tejfehérje allergiàsok voltak.Nem nagy mértékben.A tünetük csak pattanàsszerű kiütés volt.Egy év diéta utàn a vizsgàlatok alapjàn kinőtték.Lehet hogy a tejtől van nekik ez?Gasztróra màr nem kell jàrnunk.
2017. aug. 6. 10:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elvinném orvoshoz, nem vesztesz vele semmit.
2017. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod.Igen így gondolom mostmàr csak gondoltam hàtha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.
2017. aug. 6. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 1,5 éves korában volt ilyen, az tényleg attól, hogy nem jól töröltem meg a füle mögött. Amióta figyelek rá, se neki se a hugának nincs ilyen gondja.
2017. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!