Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem összeszűrte a levet...

A férjem összeszűrte a levet a hátam mögött egy közös ismerőssel, szeretném, ha elmenne, mert nem tudok neki megbocsátani, ő viszont maradni akar és a kislányom is erre kér. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Két gyermekünk van, 2 és 4 évesek. Egyszerűen nem tudok túl lépni ezen a dolgon, hiába szeretem még a férjem. Ő maradni akar, hogy megbánta. A nagyobb gyermekem (4éves) sírva kérlel, hogy ne menjen el apa, mert mi egy család vagyunk és én vagyok az apa hercegnője, stb. A szívem majd megszakad érte. Mit csináljak? Annyira sajnálom a gyerekeket, én nem ilyen életet akartam nekik. :(
2014. júl. 6. 05:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
66%
De mi történt pontosan köztük.??
2014. júl. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem a gyerekek döntése.
2014. júl. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
3%
Emiatt elválni ??
2014. júl. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tudsz megbocsájtani de mégis együtt maradtok,pokol lesz mind a négyőtök élete.A gyerekeknek nem lesz jobb azzal,ha csak a veszekedést hallgatják állandóan.Ez a te döntésed,a kis hercegnő meg fog nyugodni.
2014. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te döntésed, gondolkozott volna hamarabb, és nem csak veled tett rosszat hanem a lányaival is!
2014. júl. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
25%

Én azt mondom, teljesen mindegy mi történt mert egyszeri alaklom ha nincs benne érzelem megbocsájtható. Persze nem egyik napról a másikra, de megbocsájtható. pl. részeges éjszaka, sokat ittak, amúgy is jól össze rúgták a port a feleségükkel/férjükkel és valahogyan egyszer csak össze feküdtek. DE a férj maga vallja be a történteket, megbánást mutat akkor én megbocsájtanék. Általában ha egy férfi / nő máshol keres boldogságot akkor annak oka van, érdemes ezen elgondolkodni , te nem e vagy hibás?!

- foglalkozól vele eleget a két gyerek mellett?

- eljártatok néha kettesben vacsorázni?

- adsz a külsődre (fodrász, ruhák, tisztaság, szemöldökkiszedés, gyantázás stb.)?

- naponta megöleled és tudatosítod benne fontos a számodra?

- leszoktatok ülni beszélgetni, és öszíntén tudtok e beszélgetni a kapcsolatotokról?

Én azt mondom menjen el 1-2 hétre tőletek, akkor te is megérzed milyen nélküle, ő is megérzi milyen nélkületek, van időtök gondolkodni.

2014. júl. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
97%
Íme az újabb eset,mikor apuka hibázik,mégis ha elhagyod,te leszel bűnös a gyerek szemében. :( őszintén nem tudom mit tennék,de becsüllek téged ha el tudod hagyni,mert megérdemelné.
2014. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudta meg a 4 éves gyerek ezt? Mert én csak akkor beszélnék vele, ha a férjemmel már megállapodtunk abban, h megy vagy marad.

Abban nem lehet tanácsot adni sztem,h hogyan dönts. Az a lényeg,h legyél következetes. Ha azt mondod a férjednek,h mennie kell, utána már ne engedd vissza mégis. Ha abban maradtok,h nem mentek szét, akkor ne vesd a szemére folyton. Mert sztem a veszekedések, következetlenség, az ami igazán a bizonytalanság érzését váltja ki a gyerekekben.

2014. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
88%

Én is elhagynám.

A megcsalás nem megoldás az összeveszésre.

Az italozás pedig nem mentség.

Ilyen férfire utána rá sem bírnék nézni, nemhogy még melléfeküdni....

2014. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
69%
6os szerintem meg nem megbocsájtható...okot mindig lehet találni,és ha én hűséges vagyok nem kell tűrni ezt...ja és a részegség NEM enyhítő körülmény.Érdekes mód sosem ittam még annyi h ne tudjam mit teszek.ha meg vki nem bírja ne igyon.kérdező ha nem tudsz megbocsájtani nem baj,de ne legyen a két gyermek olyan helyzetben h apa anya között mindig feszül vmi.észreveszik és hidd el sokkal károsabb mint a válás
2014. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!