Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretném azoknak a balkezesek...

Szeretném azoknak a balkezesek figyelmét aki tud segíteni, hogy hol vehetném meg balkezes gyermekemnek az 1. oszt füzet, toll stb. dolgokat Holvan ilyen bolt?

Figyelt kérdés
A neten próbáltam utána járni,hogy hol lehet balkezes gyermekemnek az iskolai füzetet, tollat , ollót venni nemtalálok.Kérlek segítsetek. Lehet rendelni valahol a neten?Vagy Budapesten van ilyen bolt?
2010. máj. 24. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmiből sem voltak balkezes cuccaim mégis élek, jól tanultam, megtanultam írni is.
2010. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jobb kezes vagyok, de beírtam a google-be és kiadott egy csomó találatot. De amúgy szerintem tök felesleges ilyen dolgokat külön emgvenni, meg a jobbkezeset is simán tudná használni, főleg a füzetet meg a tollat(!), esetleg az olló ami más. De itt van:

[link]

2010. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Balkezes ollót lehet kapni bármelyik írószerben, a többi meg minek? Nekem három lányom van, mind a három balkezes, és nekik még balkezes ollójuk sem volt, és mégis mind a hárman kitűnően megtanultak írni(nem is írnak csúnyán), a legkisebb is elmúlt 20 éves, mindegyikük leérettségizett, elvégezték az egyetemet ilyen drága, és eszméletlen felesleges ketyerék nélkül is. Hidd el, semmiben nem fog kárt szenvedni az a gyerek, ha nem lesz balkezes füzete.

54/nő

2010. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is balkezes vagyok, és ugyanúgy tudok írni mint mindenki más. Hogy néz ki egy balkezes füzet?:O Tollat esetleg el tudom képelni, de füzet?:O
2010. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
56%

Balkezes "rendes" szakbolt nincs az országban. Többen próbálkoztak, de nem lehet "életben tartani".

Láttam, hogy az interneten már megtaláltad a Varázsboltot. (-:

Első osztályos gyereknek még nem kell balkezes füzet. Ami egyébként spirál füzet, felül spirálozva, nem oldalt, hogy ne akadjon bele a keze a balkezeseknek.

Első osztályosnak ceruzára van szüksége, mégpedig háromszög testűre, vagy spec. balkezesre, ami segíti a helyes ceruzafogás megtanulását, begyakorlását... amire azért van szükség, mert a balkezesek a papíron tolják a ceruzát és ezért vésik a papírt, így nehezebben írnak.

Bővebben a Magyarországi Balkezesek Egyesületének honlapján olvashatsz. www.balkezesek.hu

De én is szívesen segítek. (-:


Most más a világ. Lehet, hogy régen nekünk ment eszközök nélkül, de ha van lehetőségem arra, hogy a gyerekemnek segítsek, akkor megteszem.

2010. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!