Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, ti elfogadnátok, hogy...

Szülők, ti elfogadnátok, hogy alsóban az iskola kötelezővé akarja tenni tornaórára a fekete cicanadrágot, nem csak lányoknak, hanem fiúknak is?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 08:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Eddig fehér póló volt, általában az iskola címerével, és az alsó nem volt megszabva.
2017. aug. 22. 08:06
 2/18 anonim válasza:
25%
En egyaltalan nem ..konyorgom ne legyunk mar b...ik..
2017. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Lanyoknak meg oke.. De fiuknak?? Biztos nem engednem.
2017. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Add meg az iskola elérhetőségét hogy megkérdezhessem melyik tanár pedofil. Mert hogy ép elméjű ember nem talál ki fiúknak cicanadrágot az biztos. Vagy homokos is, nem csak pedofil?
2017. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Én nem látok bele semmi rosszat. Mi a gon md vele? Már a homofóbián és a pedofiliázáson túl?
2017. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
# 5: Cicanadrágot nem szoktak fiúkra adni még néhány éves korban sem.
2017. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
6, dehogynem. Ahogy harisnyát is.
2017. aug. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmi gondom nem lenne vele. Őszintén, alsóban, 6-7-8 évesen még szinte semmi testi különbség nincs fiúk és lányok között, a lányoknak nincs mellük, fiúknak nincs szőrük stb, szóval nem értem, hogy ha lányokon ok, akkor a fiúkon miért nem.
2017. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Én furcsállnám, de praktikusnak találnám.


Részemről oké.

2017. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom miért kell lepontozni, nálatok már fakulnak az emlékek? Pocsék csupasz lábbal térdelni vagy elesni, vagy úgy futni a fűben vagy a betonon, hogy a gaz a bokádat súrolja, vagy egy botlásnál a betonon végigfolyik a véred.


Persze mondaná az ember, hogy legyen akkor melegítőnadrág, de akkor nem tudja megmondani a tanár, hogy nyújtva van e a lábad és kifordítva e a térded.


Nálunk középsuliban lányoknál 6 év alatt rövidnadrágról melegítőnadrágon át cicanadrágra váltottunk.


Az utolsó volt a legkényelmesebb. A fiúknak meg legyen hosszú pólójuk, a sima atlétájuk is kb combközépig lóg le, mert minden szülő nagyobb pólót vesz

2017. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!