Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek milyen anya az ilyen?

Szerintetek milyen anya az ilyen?

Figyelt kérdés
Milyen anya az akinek a 3 éves kislányának 4 napja nincsen széklete, és nem érdekli? Csak kúpot ad neki...?
2017. aug. 25. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen őszintén nem tartom számon, hogy melyik gyerekem mikor kakil... 4 és 1,5 évesek.

A kérdésed alapján pocsék anya vagyok!

2017. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ad rá neki kúpot, akkor èrdekli. Nem èrtem mi bajod van.
2017. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
abból, hogy ad neki kúpot, arra következtetek, hogy érdekli. nem tudom te honnan veszed hogy nem.
2017. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én kupot sem adok neki,az a dolga,hogy kinyomja. Volt hogy 4-5napig nem kakilt. Majd ha jönnie kell akkor kijön,nem kell siettetni.
2017. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted mit kellene csinálnia? Nekem sincs gyakrabban, sőt. Voltam kivizsgáláson, semmi probléma, lassú az anyagcserém. Honnan tudod hogy ő nem vitte-e el megnézetni? A kúp meg szerinted mire való? Pontosan azért adta neki mert érdekli. Úgyhogy jó anya. Te meg sepregess a saját portádon, gondolom rajtad is lenne kibeszélnivaló bőven.
2017. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkoromban kb 5 naponta kakiltam csak- idegen helyen nem is tudtam! Ez terhességem után változott.


A családunkban több ilyen eset is volt - így nem zavart senkit... nálunk ez volt a normális. Hasam nem fájt, és így volt jó nekem is!

2017. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki vagy a sztoriban? A szarkavaro sogorno, anyos, vagy "baratno"? A szarkavarot is majdhogynem szo szerint lehet erteni ;)


Rosszindulatu egy nember lehetsz. Ezert idegenek szamara kerdest kiirni.....eszem megall. Keress valami elfoglaltsagot inkabb!

2017. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. egész gyerekkoromban és fiatal felnőttkoromban 5-7 naponta voltam nagywc-zni, ha nyaraltunk, vendégségben voltunk vagy bármi idegen helyen, akkor akármit csináltam, 10 napig is volt, hogy nem jött a megkönnyebbülés.

Epeköves voltam, miután kivették az epémet 23 évesen, nem volt többé ilyen gondom, minden nap van normális székletem.

Ezt azért írom, mert nem biztos, hogy az anya hibája, nálunk pl. genetika, családban sok ilyen van, akinek ritkán van széklete és akármit eszik, nem változik!

Az, hogy kúpot ad neki, azt jelenti, hogy foglalkozik vele, mit kellene csinálnia?!

2017. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha a gyerek fájdalmakkal a földön fetrengene dokihoz vinné.... az én gyerekemnek is kb 3-4 naponta van,semmi panasza, és én még kúpot se adok neki (én se járok sűrűbben)
2017. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából de, érdekli, azért ad neki kúpot. Nálunk is volt ilyen, első nap még nem foglalkoztam vele, előfordul. Másnap próbáltam direkt olyan gyümölcsöket, kajákat adni neki, ami hajtja, sokat itatni. Harmadik nap próbálkoztak Laevolac sziruppal, negyedik nap glicerines kúppal. Az ötödik nap megpróbáltam a kúpot és a szirupot együtt, ez segített. Szerintem eléggé foglalkoztam a problémával, valószínűleg a kérdésben szereplő anyuka is foglalkozik vele, különben nem adott volna neki kúpot. De tényleg érdekel, hogy szerinted mit kellene csinálnia? Kakáljon helyette?
2017. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!