Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek a gyerekei hazajárósak...

Akiknek a gyerekei hazajárósak, menzán ebédelnek? Fiam most elsős lesz, szerdáig kell leadni kerunk-e tízórait + ebédet.

Figyelt kérdés
11:40ig lesz tanítás, akkor mennének ebédelni. Én dolgozok, nagyszülei mennek érte ott lesz 3-4ig. Kérjek ebédet? Nekem jó emlékeim vannak az ebédekről, szoros barátságok voltak. De a fiam extra finnyás havi 16 ezret sajnálnék kidobni erre.
2017. aug. 26. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy honap probaidot adj neki aztan meglatod, hogy alakul.

Addig meg a gyerektol kerdezgesd, hogy megette, finom volt?

Ha azt latod, hogy nagyon nem jon be neki akkor meg mindig ott a lehetoseg hogy lemond es csak egy honapot buktal.

2017. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Most már biztosan nem fizetném be.

Nálunk pl - amilyen jó volt az én suliskoromban - extra szar a menza, ízetlen vacak.

A gyerekek 95%-a meghagyja és éhezik kb., vagy szendvicsen él.

2017. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Még ha nem finnyás is egy gyerek, de ezt a szuper egészséges, fogyókúrás kaját alig eszi meg valamelyik.

Legfeljebb egy hétre fizetném be.

2017. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,én 20 vagyok,anya suliban dolgozik,szóval gyakran járok be,de azt a borzalmat még én se erőltetem le a torkomon,nem hogy egy gyerek...

Nem lehet ízesíteni a kaját,ráadásul a legolcsóbb alapanyagokból dolgozhatnak...

Inkább próbáld meg máshogy megoldani...

2017. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ovis menzát nem ette meg, nagyon rossz volt

Kipróbáljuk az elsó hónapot, másik étterem fogfőzni reménykedek.

2017. aug. 26. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Lányom sulijába elsősőket be kell fizetni mindenkép éhesen nem ülhetnek ott .akik oda járnak azok mondták lányom most lesz elsős.
2017. aug. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En biztos nem fizetnem be, ha delutanig nagyinal lesz biztos fog kapni ott finom ebedet... es nem hiszem, hogy össze lehet hasonlitani a nagyi főztjét a menzas vacakkal... nem hiszem, hogy ezen mulnanak a baratsagok, nyugi :)
2017. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinetm egy próbát mindenképpen megér, nem kell azért elkönyvelni, hogy minden menzán ehetetlen a kaja. Mindkét gyerekem most megy harmadik osztályba, csak a nagyobb gimiben, a kicsi általánosban. A gimiben ehetetlen a menza, eddig két alkalommal tettünk próbát, nem nyertek hangszórót. A kisebbik általános iskolájában ellenben meglepően jó a menü szinte mindig. 2 hétre előre megtekinthető, változatos és egészséges,de nem nyúlkaja, szerintem sok helyütt otthon nem kap olyan ellátást a gyerek. Sok zöldség, főzelék, minden napra van gyümölcs, hús is hetente legalább 3 alkalommal és heti 1, de minimum havi 3 alkalommal van hal is. Amikor beteg, le lehet mondani, vagy el lehet hozni éthordóban, sokat volt beteg tavaly is, így volt, hogy elhoztam, ha úgy alakult, legalább tesztelhettem magam is. Határozottan jó, én nagyon meglepődtem, mondjuk az is igaz, hogy a bölcsöde óta ez az első és egyetlen hely, ahol nemhogy ehető, hanem határozottan ízletes és változatos a kaja. Eleve nem szállítják nekik, saját konyhájuk van, nem csak tálalkókonyha, gondolom az is sokat számít. Nem megfizethetetlen, a teljes ára is alig több, mint 10-11 ezer, én meg az SNI végett 50%-ot fizetek, így pláne megéri. Szinte mindig megeszi a gyerek. Amikor én voltam hazajárós anno kisikolás koromban, akkor első második osztályban ettem még ott, harmadiktól már nem, de a barátságok nem ezen fognak múlni, az nem lenne szempont a döntésemben.
2017. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jafnrétti ***** válasza:
76%
Igaz, nálunk délutánig van tanítás, így nem opció, hogy nem ebédel bent, mert még utána is van tanítás, de az én fiam például a legtöbb ebédet megteszi, ha nem is mindent. De én pont azt figyeltem, hogy olyan dolgokat is kapnak, amiket mi sosem ettünk, pl gyros tál, sokféle kremleves, paella, sajtos halfilé, sokszor van friss zöldségsaláta a húsok mellé, változatos köretek vannak. Az egyetlen negatívum, hogy tényleg kicsit sótlan, de amúgy jól fűszereznek, és kimondottan jól főznek, a legtöbb gyerek szívesen eszi ezeket nálunk. Szóval nekem semmi bajom az iskolai menzával, sokkal jobbnak tartom, mint amit mi kaptunk a kilencvenes években.
2017. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly volt elsős a fiam, 2 hétig "evett" ott. Első héten véletlenül kiöntötte a levest, mikor vitte vissza a tányért. Nem szóltak semmit, nem volt rosszallás, ő mégsem mert onnantól levest elvenni. Egyébként sem igazán leveses. A másodikat meg vagy megette, vagy nem, úgyhogy inkább lemondtam. Tízórait csomagolok, bár azt sem igazán eszi meg, mert hát az a leghosszabb szünet és milyen sokat lehet focizni olyankor.... :)
2017. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!