Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis beszoktatás alatt...

Bölcsis beszoktatás alatt mikor reggeliznek előszőr ott és mikor ebédelnek, majd alszanak elsőre ott a két hét beszoktatás alatt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

ez bölcsi és gyerekfüggő.


nálunk a 3.napon reggeliznek

a 4 napon ebédelnek

és az 5. napon megpróbálják az altatást.


de ha nagyon anyás akkor ez elhúzódik

2014. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk hosszabb az egész beszoktatás. Reggelizni 5. nap mentünk, ma voltunk 7. nap, és eddig még ebéd vagy alvás szóba sem került.

Egyelőre reggeli, kis játék, aztán udvarra kimennek és viszem haza. Kb két órát van, de ezt már nagyrészt nélkülem.

2014. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor bölcsi válogatja úgy látom hol mi a szokás.

Köszi, akkor majd kiderül nálunk hogy lesz.

2014. szept. 11. 05:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon hosszúra nyúlt a beszokatás. 1 hétig csak bejártunk délelőttönként, majd a 2. héten hagytam ott először. Mindig kicsit többet, fél óra, 1 óra, stb. 3. héten evett ott először. Első két napban együtt reggeliztünk, és utána mentem el, és ebéd után mentem érte. Ma viszont már reggeli előtt elmentem, és ebéd után mentem, de szóltak, hogy elaludt, így ébredés után vittem haza. Holnap már egész napra megy.

Egy másik anyuka viszont 1. nap elment 1-2 órára, 2. nap fél napra (ebéd után jött vissza), 3. nap után egész nap ott van a kislány.

Ez a gyerektől is függ, meg pl. a mi esetünkben pont akkor szoktak be hárman is, pont elég volt így is a két gondozónőnek, ezért húztuk el lassan 3 hétre a beszokatást.

2014. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a beszoktatás 3-dik napján az anyuka segítségével ebédel ,4-dik napon ugyanígy a reggeliztetés de akkor ebédeltetésre nem megy be az anyuka ha a gyermek elfogadja a kisgyermeknevelőtől az ebédet(gyerektől függ).
2014. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!