Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam most elsős évnyitón...

Kisfiam most elsős évnyitón simafehér ing, fekete nadrág + cipő volt rajta. Akkor láttam csak ketten nem öltöny, minimum nyakkendő volt. Olyan rossz érzésem lett és büntudat. Emiatt nem piszkálják?

Figyelt kérdés
Vegyek én is neki mert már iskolás, kell hogy legyen nyakkendő?
2017. szept. 1. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Milyen iskola ez? Magyaroroszágon történt? Egyáltalán nem ez az általános. De ha kilóg a sorból, érdemes alkalmazkodni a többiekhez.
2017. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egri alapítványi iskola
2017. szept. 1. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy ő szeretne egy ennyi idős gyerekkel már lehet beszélni. Egyébként meg ünneplőt egy évben kétszer vesznek fel úgyhogy én problémáznék ezen.
2017. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én még sose láttam elsős gyereken zakót, pedig ez a Rózsadomb.
2017. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola = gazdag észjátszós szülők gyerekei? Nálunk egy normális kertvárosi / lakótelepi iskolában senki nem vett öltönyt meg nyakkendőt, fekete nadrág fehér ing, lányoknál szoknya és blúz vagy csak vmi csinos ruha.
2017. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Waldorf iskola?
2017. szept. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi nem hiszem hogy ezért piszkálnák ,

Lakotelepi suli mindenkin fehér ing sőtét nadrág fekete cipő.

2017. szept. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!