Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől dől befelé a bokája ha...

Mitől dől befelé a bokája ha mindig is drága minőségi cipőt kapott a 4 éves?

Figyelt kérdés

D.D step, Maus stb stb mind cipő boltban vásárolt nem olcsó cipőket vettem, hiszen megszerettem volna előzni a lúdtalpat stb.


Nem értem, hogy akkor miért is alakult ez ki nála? :(



2017. szept. 2. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nem az befolyásolja hogy milyen cipőt adsz rá.
2017. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Genetikai hajlam, laza izuletek, izomszalagok, nem jarkalt soha gorongyos talajon mezitlab... stb stb. A jo cipo csak csokkenti az eselyet, nem zarja ki.
2017. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A salusnak a talpa döntött, az előzi meg az ilyesmit es pl mezitlab v zokniban a sima padlo is árthat, de a pl jatszoteri göröngyös talaj erositi a bokatarto izmokat cipo nelkul
2017. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát mondjuk a dd step minden csak nem minőségi. Orthopédus eddig nem javasolt semmit?
2017. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szupinált cipőt vegyél, nekünk több ortopédus javasolta
2017. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utóbbi kettő cipője szupinált volt (ponte20)

Akkor ezentúl is ilyet fogok venni.

Köszönöm szépen a válaszokat :)

2017. szept. 3. 07:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos kinövi majd. De én is elgondolkodtam ezen nemrég, hogy nem kínaiba vásároltuk az első cipőcskét, sőt azóta sem kapott onnan cipőt és mégis kellett neki a supinált 2 évesen. Aztán már az oviba talpbetét kellett, de azt mondta a doki nem kell sokáig hordania majd.

Amúgy én is így vagyok mikor látom a sok pici gyereket mindenféle felnőtt márkás sportcipőbe tipegnek, meg hátul nyitott szandálba a kemény kéreg helyett.

Amúgy az egyenetlen talajon mezitláb mászkálni jó amúgy. Nyáron homokozóba érdemes levenni a szandált róla.

2017. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orthopédussal egyeztess, hogy mipyen cipő kell, az is lehet, hogy tornáztatni is kell. Eddig nem dőlt befelé? Mikor a járás elkezdése utáni orthopédián voltatok nem mondtak semmit?
2017. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!