Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minőségi arcápolókra cserélném...

Minőségi arcápolókra cserélném a készletem, DE MILYENEKRE?

Figyelt kérdés
Eddig oriflame, avon és egyéb drogériás arcápolókat, pakolásokat, sminkeket használtam. Most már jobban megengedhetem magamnak és szeretnék mindent lecserélni minőségi dolgokra, amik tényleg jót tesznek a bőrömnek is, mind smink téren mind pedig egyéb krémek terén (nappali, éjszakai stb.) Miket ajánlanátok, vagy hova érdemes bemenni, hogy tájékoztassanak melyek a legjobbak ? Kiehl's, Lancome, MAC stb..?

2017. ápr. 23. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
the body shop (teafás pórusösszehúzó, szérum) és lush (vanishing cream ill million dollar arckrémek ) - mindkét helyen adnak mintát is
2017. ápr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kiehl's túlárazott, legtöbb krémjük nem igazán ad semmi plusszt ami miatt érdemes lenne annyit költnei rá (én legalábbis mindig megbántam).

Én főként Clinique, La roche posay, uriage, Bioderma termékeket használok amit pedig nagyon tudok ajánlani mindenkinek az a Paula's choice. Nagyon profik és szerintem ők a minőségi arcápolásban a legelsők (de ez látszik is az áraikon..). A weboldalukon vannak tanácsok bőrápolással kapcsolatban, azokat is érdemes elolvasni:)

2017. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon fontos, hogy milyen a bőrtípusod, így vakon teljesen felesleges lenne bármilyen terméket is ajánlani neked. Menj el például el egy Douglasba, ahol tudnak neked személyre szabottan ajánlani minőségi termékeket.

Én Belico kozmetikumokat használok nagyrészt, elégedett vagyok velük, de ezeket csak Belico kozmetikusoknál lehet csak kapni.

Sminktermékekben én az Estée Laudert ajánlanám, nagyon jó minőségűek és tartósak. Alapozó, korrektor és pirosító, ezeket én mindig tőlük veszem. A M.A.C. termékek valamennyivel olcsóbbak, de szintén jó minőségűek és nagyon nagy a színválaszték.

TBS, Lush nem tudom hogy jön ide, középkategóriás.

2017. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!