Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovistárs szülinapi zsúrra...

Ovistárs szülinapi zsúrra milyen kategóriában (árban) visztek ajándékot?

Figyelt kérdés
Természetesen mindenki saját kasszája alapján ítéli hogy mi fér bele... senki sem akar kilógni, lemaradni, kellemetlenül érezni magát az ajándékja miatt. Mégis, 2-3 e ft vagy 5-8 e vagy miben kell gondolkodni? Sajnos már egy normálisabb baba vagy kisautó is 3 e ft. Gagyit pedig nem szívesen adnék.
2017. szept. 9. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 ezer
2017. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 3-4 eFt körül. Függ attól, hogy milyen közeli barát, játszóházban tartja-e (mert akkor nekik is többe kerül), attól hogy tőlük mit kaptunk (nem azért, hogy egyenlősködjünk, hanem hogy ne hozzam őket kellemetlen helyezetbe egy jóval drágább ajándékkal) és leginkább attól, hogy a vásárláskor éppen mit találok, amivel elégedett vagyok. Mi is kb. ilyen árban kaptunk ajándékokat.
2017. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
4-5 ezer körül attól függ a fiam kb mennyi érőt kapott, és hol van a szülinap rendezve
2017. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
3-5 ezer körül. Ahogy az elottem levok is írtak,fugg,h mennyire közeli(esetleg a szülőkkel is osszejarunk-e),hol tartják,mit szeret,kifogok e valami jo akciót(tescoban pl 70-75%os leertekelest..)
2017. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
5-10ezer között. Attól függ mennyire jó barát. Fiam kapott 25-30 körüli ajándékot az nekem volt kellemetlen, de a kislány kihisztizte az anyjánál mert szerelmes a fiamba.
2017. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-3 ezer forint. mindig találtam klassz ajándékot ennyiért, amivel sikerült örömet szerezni.
2017. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2000ft körül ,legutobb ,viszont az ünnepelt a 5000-10000ft ajándéknak örült amit az egyik kis csoport társ hozott .azal játszott inkább.
2017. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerencsere a mi ovinkban már egyre többen írják a meghivora hogy a gyerek kézzel készítsen valamit.Vagy egy apróbb csoki.

Én anyagilag nem tudnék meghivasonkent ezreket költeni és én sem várom az én gyerekem szülinapján, szerintem nem erről szól hanem hogy játszanak egy jót.

2017. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Totál hülyeség már az ovisokat rászoktatni a drága ajándékokra egymásnak.Saját maguk által készített apróságokat kell vinni, esetleg kiegészítve valami vásárolt dologgal, de az is apróság, pár száz forint.

Ez ne a szülők magamutogatásáról szóljon már, hogy ki visz drágábbat. Teljesen félreneveli a gyerekét aki így gondolja.

Normális emberi értékekre kell nevelni őket, ne szembesüljenek már óvodásként a pénzhajhász világgal.

Amúgy most a szülő visz ajándékot a másik gyereknek?

Ha nem, akkor a gyerek vigyen már valamit.Akár saját egyik kedves játékát, vagy kreatív dolgokat amit ő csinál szülővel együtt. Ez sokkal szebb ajándék, mert benne van a szíve, lelke. Ezt lehet már egy óvodással is megértetni.

Lehet hozzá venni csokit, színes ceruzát, stb.apróságot.

Pl. kislányok fúzhetnek gyönyörű nyakláncot

2017. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alap esetben 2-3 e ft, de az utóbbi 1-2 évben "rászoktunk" arra, hogy többen össze állunk és egy drágább ajándékot adunk közösen. Mondjuk az én gyerekem már iskolás, de szerintem oviban is lehet így :)
2017. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!