Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig fogja fogdozni a kukacát?

Szikra veronika kérdése:

Meddig fogja fogdozni a kukacát?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy 2 éves kisfiam többször is megfogja a kukiját(2-3 hete szobatiszta). Mitől van ez? Lehet hogy új az "élmény"?
2010. máj. 27. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sokáig fogja fogdosni.

Majd ha az utcán sétáltok nézd meg hogy a felnőtt férfiak is oda oda nyúlnak néha.

Azt nem tudom miért.

2010. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszim a gyors választ csak nagyon idegesítő. Hála az égnek még csak itthon csinálja. Igen azt én is észrevettem.
2010. máj. 27. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért fogdossa, mert igazából most kezd neki érdekessé és tudatossá válni, hogy lóg ott valami. :)

A lényeg, hogy ne szólj rá, ha látod hogy ezt csinálja, mert egyrészt felhívod rá a figyelmét, másrészt sajnos később ez problémákat okozhat nála.

Sokáig fogja csinálni, mert neki tettszik, illetve ez mindig kéznél van :)

2010. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj! Jól esik neki, ahogy a kislányoknak is jól esik a puncijuk érintése. Csak ha más előtt csinálja, tereld el a figyelmét és ha ketten vagytok, szépen magyarázd el neki, hogy csak akkor csinálja, ha egyedül van, mert ez nem tartozik senkire!!!
2010. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem még a 12 éves öcsém is csinálja...nagyon idegesítő tud ám lenni
2010. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A 12 éves öcséd, már tudja, hogy maszturbál! Miért idegesít Téged? Előtted csinálja?
2010. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem maszturbál, nem úgy fogdossa, hanem csak úgy :D nem igazán tudom leírni, de az tuti hogy maszti :D

és igen, állandóan előttem/előttünk csinálja

2010. aug. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!