Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy ropi naplója könyveket...

Egy ropi naplója könyveket mikor érdekelte a gyereketeket? Korlátozzátok az olvasásban?

Figyelt kérdés
Fiam most harmadikos és elkezdte olvasni, le sem akarja tenni. Tanulás után csak olvasni akar, most a szent mese nézős időt is kihagyta. Örülök, hogy olvas de féltem nehogy szemüveges legyen
2017. szept. 26. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
8 évesen kb. Ezen felül megannyi másra is idöt szánt, ìgy nem kellett korlàtozni.
2017. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

MIVAN? a tv nézéstől 2x hamarabb lesz szemuveges

2.ha nem bújik bele és nem nézi közelről semmi baja sem lesz.

Akinek 1 konyv kiolvasasa miatt szemuvege lesz annak amugyis lett vna csak kesobb.. erosebb annal az emberi szem hidd el

2017. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Már az is baj, ha olvas a gyerek? Inkább örülj neki, keress jó könyveket. Ajánlom pl. a Pantherát.
2017. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is 3. osztályban olvasta, de amúgy másodikos kora óta olvas önállóan magának. Korlátozni maximum a lámpaoltás idejét szoktam, amúgy annyit olvas, amennyit akar (és elég sokat akar). Miért lenne ettől szemüveges? Ha van megfelelő világítás, semmi baja nem lesz tőle. Gyerekkoromban én is órákat olvastam, minden nap olvasok most is, 30 éves vagyok, sose volt szemüvegem.
2017. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már 7 évesen meg kellett vennünk az egyik részét, mert látta a filmet és az nagyon tetszett neki.
2017. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén harmadikos a fiam. December elején kezdte el olvasni, azóta a hatodik résznél jár. Egyáltalán nem korlátozom, annyit olvas amennyit akar.
2018. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!