Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kötnél le hosszú útra...

Hogyan kötnél le hosszú útra egy 2 éves gyereket?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva lesz aktuális a dolog, mert másik országba költözünk és közel 10-12 órát kéne autóval utaznunk.

Viszont nem szeret utazni, tömegközlekedni is ezért szoktunk ritkán, mert egyszerűen nem tudja elviselni az egészet (bezártságot?, embereket? - erre még nem jöttünk rá.)

Tehát az a lényeg, hogy kicsit félek, hogyan fog ennyi időt kibírni.

Van egy nagyobb testvére is, aki nagyon jól bírja az utazást és szeret is, ő mondta, hogy majd ő leköti, de én azt gondolom, hogy ez csak ideig óráig lesz megoldás, hogy ketten "játszanak".

Valakinek valami tippje van esetleg vagy megoldása?

Előre is köszi a válaszokat!



2017. szept. 28. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve este kellene indulni, hogy pár órát legalább átaludjon belőle. Aztán beiktatni 2-3 pihenőt, és keze alá adni pár játékot plüssöt amit szeret, + a tesó is majd beszélget játszik vele, lefoglalja valamelyest. Aztán így elmegy lassan az a pár óra.
2017. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: Még azt is lehet, hogy te hátra ülsz pár órára közéjük, hogy te is lefoglald, eltereld a figyelmét.
2017. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyszerű dolog, de nekem eszembe se jutott ez az esti indulás! :) Köszi! Ment a zöld kéz.
2017. szept. 28. 12:38
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Kötéllel.


Egyébként én is az éjszakai utazást javaslom, nemrég voltunk külföldön busszal és éjszaka utaztunk, voltak a buszon kisgyerekek, de nem volt velük gond. Aludtak végig.

2017. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ejszakai utazas, vagy tableten mese, ezek jottek be nekunk, pedig nem vagyok meseparti, de igy tuleltuk.
2017. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csakis éjszakai utazással megyünk ilyen messzire mióta megszületett a kislányunk.
2017. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Kislányom 9hnapos volt mikor dédszulokhoz mentunk németországba. Aludt evett mosolygott:D félbévente megyunk ki, de mu hétvégente is 2 orat uatuznk nagyikhoz. Legutobb mesét olvastam neki, nezelodott és sajnos a tableten mesét is nézett.
2017. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

És nem tudjátok megfelezni a dolgot?

Tehát mondjuk délutáni alvásidőbe elindultok akkor alszik egyet a kocsiba, utána néz tableten mesét ( nagyon jó tablet tartókat lehet már kapni kocsiba és wishen rendeltem 1000 ft-ért), meg játszik tesóval, megszálltok valahol aztán másnap reggel a maradék 6 óra?

2017. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Utolso vagyok, ekkor már 2 éves volt.nem vagyok híve a tabletnek, de 10órás út. Délben egy "országnyit"aludt. És csak párszor álltunk meg vele meg miattunk. Nyugodt gyerek szerencsére:)
2017. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs utolsó elotti, vki goyrsabb volt
2017. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!