Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha mindig zokniban alszik...

Baj ha mindig zokniban alszik a kisfiam?

Figyelt kérdés
5 éves.én mióta megszületett mindig adok rá zoknit éjjelre alváshoz.ti adtok a kicsitekre?kicsit fázós a fiam
2017. szept. 28. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Akkor mikor szellozik a laba ?
2017. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért lehetne ez baj. Mármint mi baja lenne tőle. Ez már számomra is elképesztő szintű bizonytalanság, hogy erről kérdést kell kiírni az interneten. 5 éve anyuka vagy, biztos el tudod egyedül is dönteni, miben aludjon a gyerek, ráadásul már vagy 3 éve ő is el tudja mondani, hogy fázik vagy melege van.
2017. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem, ahogy az első írta mikor szellőzik a lába? Nem gombás a körme?
2017. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Veszélyben emiatt biztosan nincsen. DE! Nem ez a legmegfelelőbb neki, így nem értem, hogy miért nem úgy csinálod, ahogy a legjobb neki? Az emberi test úgy van beállítva, hogy a nyugodt alváshoz egy természetes hűlésnek be kell következnie, és te ezt próbálod megakadályozni. Nyugodj meg, mert olyan nincsen, hogy valaki amiatt fázzon meg/fel, mert éjszaka nincsen rajta zokni, még akkor sem ha valamelyik lába kilóg a takaró alól, maximum nyugodtabban tudna aludni mivel pont, hogy ilyen apróságokon múlik a dolog. (Az, hogy így is nyugodtan alszik az nem egyenlő azzal, amiről beszélek).
2017. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Emberek, az a gyerek 5 éves! Szerintem tudna szólni, ha nem kell neki zokni. Már csak azért is gondolom, mert a lányom 2 éves múlt, és nem mindig, de ha úgy érzem, hidegebb van a lakásban, adok rá zoknit alváshoz, de ha ő másképp érzi, akkor szokott szólni, hogy "nem kell zokni, le kell venni". Ha egy 2 éves erre, akkor feltételezem egy 5 éves is. Ha a gyerek nem jelzi, hogy melege van, akkor valószínűleg ez így megfelel neki. Amúgy a pamut szellőzik, jelzem. Ha mindig bugyiban vagytok, az alsó fertály mikor szellőzik? :O
2017. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Születése óta anyuka így csinálja. Fájdalmat nem okoz neki, miért szólna? Ha egyszer hagyná zokni nélkül aludni akkor oké hogy máskor kéri. De így azt sem tudja hogy milyen nélküle. Mint írtad, még csak 5 éves.
2017. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Most tényleg: amikor 40 fok van, na jó, éjjel csak 35, akkor is zokniban alszik?
2017. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát, én azért feltételezek annyi ésszerűséget a kérdezőről, hogy nyáron, a 40 fokban nem zokniban alszik a gyerek, így azért tudja, hogy milyen anélkül. A kétévesem is azért tudja, mert volt már életében zokni nélkül, leesik neki, mi zavarja.
2017. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Ja leesik neki, de sok gyereknek akkor elég annyi "hogy majd felfázol és csíp ha pisilni kell" és mivel annyira nem tragikus érzés ezért felveszik. Vagy gondolod hogy annak a szerencsétlen gyereknek jó mindig zokniban(még ha nem is 40 fokban)
2017. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy ekkora gyerek magán hagyja a zoknit, ha nem komfortos neki. Az enyém ha úgy dönt, hogy neki nem kell zokni, akkor aztán mondhatok bármit, ő leveszi, pedig sokkal kisebb. Még éjjel félkómában is leműti magáról, ha melege van. Ez alapján nekem tök hihetetlen, hogy egy 5 éves gyerek ne vegye le, ha nem jó neki, vagy legalább ne szólna. Mondjuk igaz, hogy azt nem tudjuk, hogy a kérdező mennyire erőlteti a témát, és esetleg jelezte-e a gyerek, csak ő ráadta akkor is, mert kell.
2017. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!