Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire melege van? 21hónapos...

Ennyire melege van? 21hónapos kisfiam újjatlan badi+rövidújjú badi+pizsi nadrág+zokniban alszik. Panel 9. emelet. Nekem nincs olyan melegem, de párom is szenved,

Figyelt kérdés
és kisfiam meg a téli takarójával alszik és az elöbb vettem észre,hogy csupa víz,úgy megizzadt.most betakartam vékony pléddel, de mi lesz vele nyáron?kinyithatom már az ablakot?de hajnalban csukjam be, ugye?
2010. máj. 1. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez éjszakára nagyon sok ruha, inkább kevesebbet adj rá! Mi is 9-en lakunk, panelban, és a fiam csak 10 hónapos, de ő rövidujjú body+pizsamanadrág+zokniban alszik, és bőven elég neki!
2010. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, és vékony takaróval!
2010. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon sok!!!! Elég egy rövid ujjú body, arra meg egy rugi, és takaró, vékony, vagy közepes. nem kell ennyi ruha rá :)
2010. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam, szintén panel 9. emelet! :D Az enyémen csak egy hosszú ujjú rugdalózó van, takarót nem viseli magán, lerugdalja. Egész télen így aludt, csak néha tudtam hálózsákot rácsempészni. Még az egy szál rugijában is van, hogy izzad... Szerintem is nagyon sok a ruha a babádon, egy réteg simán elég rá, meg esetleg egy vékony takaró, ha fázósabbak vagytok.
2010. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ablaknyitással óvatosan, mert az én fiam szeme huzatot kapott egyszer és reggelre bedagadt. Inkább kevesebb ruhát adj rá, az a biztos.
2010. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is panelba lakunk a 8.emeleten.

Kisfiam most lesz 1éves kb három hónapja rövidújjú bodyba és lábas naciba alszik.Meg egy vékony takaróval betakarjuk de az max 5percig van rajta.A kisszobába nekünk 24-25 fok van.Sokszor melege van szegénykémnek még így is.

Szerintem adj rá kevesebb ruhát és nagyon vékony takaróval takard be.Az ablakot szerintem még ne nyisd ki éjszakára.Én mindig kiszellőztetek estefel és finom friss levegő van mire lefektetem a a fiam.

2010. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minek rá 2 body?Ilyet még nem is hallottam.21 hós gyereknek ez nagyon sok éjszakára,az enyémen például zokni sincs,csak ujjatlan body,pizsi.Ennyi.A takarót is mindig lerúgja,úgy érzi jól magát.
2010. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18 hós, 4. em, éjjel kb. 22 fok. hosszú ujjú body, nadrág, zokni nélkül, paplan, bár ez éjjel lekerül. néhány hete mikor még éjjel hűvösebb volt r. ujjú body+pizsi felső, nadrág, akkor még kapott zoknit + takaró.
2010. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom 4 hónapos, a 3. emeleten lakunk (panel). Éjjelre csak egy napozót adok rá, és egy vastagabb takaróval van betakarva. Korábban én is jobban felöltöztettem, de úgy gondoltam, hogy lengébb öltözetben kényelmesebb aludni. Eleinte állandóan fogdostam a lábát és a karját, hogy nem hideg-e (de nem volt az). Ablakot szerintem még korai nyitva hagyni éjjelre.
2010. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

sziasztok

köszi a válaszokat, rövid újjú badi+pizsinadrág+zokni+vékony takaróval aludt, és nem izzadt :)

2010. máj. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!