Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeked mennyit...

2 éves gyermeked mennyit iszik egy nap? Vagy mennyit kell innia egy 2 évesnek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:

10 kiló felett 1 litert kéne minimum a nephrológus szerint. Ebbe mondjuk beleszámít az ételek folyadéktartalma is.


De nem iszik ennyit, jó napokon megvan a fele.

2017. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nekem két orvos is azt mondta tegnap, hogy ennyi idősnek 2 litert kell, mondjuk nem kérdezték hány kiló, de 12.
2017. okt. 10. 11:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor a nagy 3 és fél évesen kórházban volt, ott a testsúlya alapján 13 dl-t számoltak neki, ezért nem értem, hogy 2 évesen 2 litert igyon? Még én sem iszom annyit egy nap sajnos...
2017. okt. 10. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy kell két litert, egy felnőtt nőnek kéne annyit... én nyáron választottam el a 2 éves lányomat, mióta bem szopik, nagyon sokat iszik, simán megvan az 1 liter tuti, de szerintem több is. És ez csak ivás,a kaja nincs benne. Ja, és nincs 10kiló, kis pöttöm.
2017. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb fél liter vizet meg a tápszer megint vagy 4-4,5 deci reggel-este. Néha kap gyümölcslevet is, akkor kb 1 óra alatt eltűnik a 4 deci, de akkor nem iszik vizet órákig, de összesen akkor tuti több a napi folyadék 1 liternél. A 2 liter nekem irreális. Sok felnőtt sem iszik annyit.
2017. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. okt. 10. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en ket eves gyerekem kb semmit nem iszik... de van eleg pisi, van rendes kaka ugyhogy igyekszem nem aggodni. De tenyleg olyan erzes mintha napi par kortyot inna, pedig folyamatosan fel van neki kinalva.
2017. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!