Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5-2 éves gyerekek mennyire...

1,5-2 éves gyerekek mennyire hisztisek, kezelhetetlenek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert a szomszédban van ekkora gyerek és napi szintű az ordibálás (mármint az anyuka a gyerekekkel, hogy mennyire rossz).
2017. okt. 11. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Van, amelyiktől égnek áll a haj (főleg ha anyuka fáradt és frusztrált), van amelyik jól kezelhető, és van, amelyik kisangyal (szerencsére nekem ilyen jutott).


SZóval nem biztos, hogy a gyerek olyan rossz a szomszédodban, lehet, hogy anyuka túl feszült, ezért a kisebb dolgokra is jobban ugrik, mint egy kipihent kiegyensúlyozott anyuka ugyanarra....

2017. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is a beleőrült anyukára tippeltem.
2017. okt. 11. 12:49
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Az enyém egészen kezelhető. Nem angyalka véletlenül sem, szokott cirkuszolni, de szerencsére hamar rájöttem, hogyan lehet leállítani, hogyan tudok rá hatni. Meg arra, hogy mit ne csináljak, ha nem akarom, hogy fegyvernek tekintse a hisztit :D

Ha a szomszédodban anyuka ordibál a gyerekkel, én is inkább arra tippelnék, hogy anyánál van gond. Nem azt mondom, mindenkinél elpattanhat néha a húr, de napi szinten ordítani azért nem normális.

2017. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy csak túl vékonyak a falak.

Kezelhető a 2 éves lányom, de a szólongatás folyamatos. Tedd le, ne dobd le, told vissza, gyere ide szépen, hozd csak ide... nem köpködünk, egyél szépen... stb.

Ha nem alszik valamiért délután, na akkor lesz kezelhetetlen és megy a hiszti a semmin.

2017. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Előző, az itteni anyuka durvább stílust üt meg.

2017. okt. 11. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja...amúgy itt is van egy olyan szomszéd...melyik város?
2017. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Debrecen.
2017. okt. 11. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom extra megahisztis :D

De nem üvöltözök vele. Pedig itt van mellette a 2hós kisöccse is :)

2017. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor még lehetek a szomszédod...
2017. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Masfel evesem van es kb 5 kisordog+maga a satan sem ilyen rossz egyutt veve 😁

Panelban lakunk,szerencsere szelso lakas,csak 1 falszomszedunk van.de sztem o suket.mindig azt mondja,hogy nem is hallani,hogy nalunk 3 fiu van(a ket nagy 10 es 8 eves)

Pedig fel orankent megy a hiszti.kozben pedig elvezettel sikongat.

En is szoktam erelyesebben raszolni,muszaj mert neha meg igy is kepen rohog es csinalja tovabb amit nem szabadna.

Nyakig ulunk a dackorszakban jelenleg.rendesen probara teszi a turokepessegem.par napja rajott,hogy lehet kinyitni az ajtokat,azota meg nagyobb a kaosz mert idaig legalabb ki tudtam csukni a nagyszobabol es a tesok szobajabol ha pl a konyhaban foztem.de azota rendszeresen bemaszkal,hiaba csukom be az ajtot.es eszrevetlenul becsempeszi a kulacsat amibol az osszes vizet,teat,uditot szetkeni a butoron,foldon.vagy epp a popsikremet szerzi meg es azzal dekoral.

Leszedi a sarokvedoket,felmaszik az agyra es leszorja az agynemut,vagy epp a dohanyzo asztalon tombol(aztan persze sokszor leesik).a tesoknal kiramolja a fiokokat,szinten leszorja az agynemut.a multkor a tv t boritotta majdnem magara a nagyok komodjarol mert fel akart ra maszni.vagy epp a pelenkakat szorja szanaszett,aztan rendszeresen lefejeli a nappali butor sarkat(amirol elotte gondosan leveszi a sarokvedot)

Szoval orditas az van boven.meg hat sokszor ijedtemben kiabalok,pl a tv s esetnel is annyira betojtam mikor lattam,hogy billen a tv,hogy akaratom ellenere kiabaltam a nevet mikozben vetodtem,hogy elkapjam a tv t.

Konkretan on es kozveszelyes,es sztem direkt csinalja.

Ha a szomszedodban is hasonlo kaliberu kisgyerek van,akkor ertheto az anyuka kiabalasa.

2017. okt. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!