Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek hánykor fekszenek le a...

Nektek hánykor fekszenek le a gyermekeitek hétköznap? És hétvégén? Illetve hány évesek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Hétköznap 9-fél10 között.

(Ha az anyja délutános, vagy éjszakás. 10-negyed11 :D)

Hétvégén már addig lehet ébren amíg akar, de kb akkor fekszik le, mint hétköznap. Néha kicsit később, de 11től tovább nem szokott ébren lenni.

Egy 12 éves lányról van szó.

2017. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

A nagyok 9 és 14 évesek. Este 9-kor alvás (kinyomom a wifit ;) ).

Hétvégén is kb. ilyenkor alszanak el, megszokták. 9-kor mindenki megy a saját szobájába, olvasni, játszani szabad, de csendben.

Hétköznap a nagy 5.30-kor kel, hétvégén 9. A kisebb 6.30-kor (körül), magától, minden nap.

A legkisebb 8 hónapos. 7-kor fürdés, vacsi, és szopi közben bealszik. 8-ra aludni szokott. Reggel 6 körül ébred.

2017. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Hétköznap fél kilenc-kilenckor alvás...hétvégén is, de van amikor hamarabb, ritka ha később alszik..nem bír tovább fent lenni,mivel nem alszik délután és csak a hiszti megy ha tovább fent marad, oviban alszik, de a korai kelés miatt muszáj 9re ágyban lennie, mert nem piheni ki magát...januárban lesz 4 éves
2017. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! 4 gyerek van.9,7,5 és 2.5 évesek. Nálunk 20.00-kor van alvás,a nagynak is. Reggel 6.00-kor van kelés,szóval muszáj lefeküdni nyolckor. Plusz minden nap van edzés a 2 nagyobbnak,az 5 évesnek meg egy héten 3-szor hétköznap. Hétvégén is ilyenkor van alvás,olykor-olykor fél kilenckor még fent vannak. Csak azért kérdeztem,mert a nagy lázad a "korai" alvás miatt,de én nem szoktam engedni. Várom még a válaszokat!
2017. nov. 2. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nalunk is 8kor van alvas,hetvegen es hetkoznap is,6,4,1 evesek...Nalatok a nagy csak lazad vagy valoban nem tud olyan koran elaludni? Ha tenyleg nem tud aludni en engednem 9ig ébren lenni a helyedben,amugy nem.
2017. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
8, 6 és 2 évesek. 8-9 között alszanak minden nap. Időnként a nagy megjegyzi, hogy nem szeretne még lefeküdni, de amint leér a feje már alszik is :) 6 kor van reggel ébresztő, hétvégén is ugyanígy fekszenek, 7-8 körül ébrednek maguktól.
2017. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Hétköznap 9-kor, mert az oviban alszi, de itthon már nem, így hétvégén 8-kor.

4 éves

2017. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5-ös. A nagy lázad,simán elalszik 8-kor. Nem is bírna tovább fentlenni,napi 2 órra edzés után. Volt már hogy kicsapta a hisztit,hogy márpedig ő nem alszik. Mondtam hogy jó,vagy alszik,vagy mehet a sarokba állni egy órát. Egyből elaludt az ágyban. Szerintem inkább a haverok miatt van,hogy a többieknek nem kell akkor aludni. De nem bírná a másnapot ha nem fekszik le.
2017. nov. 2. 19:09
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Általában, 11 után, de gyakran van, hogy csak éjfél után. A kisebbik rendszeres hogy csak 2-3 felé.

28 és 33 évesek.

2017. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk 9-6-4 évesek. 9 után fekszenek, de mi egy órával később kelünk, mint ti. Teljesen megértem, hogy nyekereg a 8 órás fekvés miatt, én is korainak érezném a helyében, de mivel korán is keltek, sajnos muszáj.

Hétvégén változó, mikor fekszenek, a nagy előfordul, hogy végignézheti a tévében a műsort, amit elkezdett, és akkor 10-fél 11 felé fekszik csak. De akkor 8-ig durmol másnap.

2017. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!