Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a lépései a német csal....

Mik a lépései a német csal. Potlék különbözet igénylésnek? A korm. Hivatal nem elerhető

Figyelt kérdés

A bp-i kormanyhivatal csal.tamogatasi osztalya foglalkozik nemzetkozi ugyekkel, a fenti kerdesemmel is es telefont nemhogy nem vesznek fel, ki is nyomják, mailre nem valaszolnak.


Annyit tudok van ket nyomtatvany, ezt az anyakonyvvel, stb-vel en kuldjem ki nemetorszagba belyegeztetni, hogy aztan megkuldjem a magyar kormanyhivatalba??


Bocsi az ekezethiany miatt


2017. nov. 4. 17:20
 1/8 ede1219 ***** válasza:
Googleval rákeresel, vannak erre szakosodott cégek, viszonylag nem drágán.
2017. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ràkerestem. A forumozok a nemet csaladi potlekrol mindenrol beszelnek, csak arrol nem kinek kuldjek mit.


Annyi tiszta eddig hogy a magyar korm hivatal es nemet illetekes familienkasse kozt zajlik a folyamat es eredeti anyakonyv kell plusz munkaltatoi lakcimkartya etc. De hova kinek?

2017. nov. 4. 18:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen segito cegek még a nemet adobevallasom sem csinaltak meg...bennuk nem bizom..
2017. nov. 4. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
én anno 1 hónap alatt megkaptam :-) ha rendesen minden papír ki van töltve, minden a rendelkezésre áll, nem tart sokáig. A familienkasséhoz az oldalukról kell a nyomtatvány, van magyarul is és fontos hogy a melléklet is legyen teljes kötüen kitöltve. születési anyakönyvi kivonat kell, amennyiben új típusú 3 nyelvű (magyar, angol, francia) akkor nem kell fordíttatni. kértek még tőlem lakcímbejelentőket, és munkáltatói igazolást, bankszámlát.
2017. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de miert nem mondod le teljesen a magyart es igenyled csak a nemetet? vagy a kulonbozetet visszamenoleg kered?
2017. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert mindenhol csak a kulonbozetről irnak szinte, ugy latszik itt magyar foldon bonyolultabb lenne elintezni csak a nemet csaladit, mint a kulonbozetet.
2017. nov. 5. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
na de várjá most nem értem. Te most otthon vagy?
2017. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mo-n élunk, apja németo-ban.

Az eddig talalt tanacsado iroda 160.000 Ft-t kérne....

Màs tanàcsado iroda joformàn csak postàzàst vallal, kitolteni az ugyfélnek kell.

A kitölteshez kellene segitség es nem 160 ezerért...

Tud valaki irodàt? A google nem, csak mint amiket irtam

2017. nov. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!