Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7,5 éves kislánynak ajándékötl...

7,5 éves kislánynak ajándékötlet karácsonyra?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen típusú kislány, mit szeret csinálni? Milyen értékben gondolod?


Ezek hiányában: Kreatív szettek, Geomag, plüss, babák, társasjátékok (pl. Igaz vagy hamis, Theba, Monopoly, Catan Junior).

2017. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neharagudj kérdező, de annyira nem értelek. A te kislányod,csak tudod hogy mire vágyik, mit szeret, mivel szeret játszani stb.. beszélgess vele.. mi nem ismerjük az ő kis vágyait
2017. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy miket szeret.

Nem is azt várom,hogy helyettem döntsetek, csupán érdekelt, hogy más mit vesz a gyerekének.

Annyi játéka van, nagy a család, mindenkinek nekem kell megmondani, hogy nagyjából mit vegyen.

2017. nov. 7. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom is ennyi idős, rakás játéka van. cipőt,ruhát fog kapni,jégvarázs, pl kedvence, meg MINNIE,figurást. esetleg vmi barbis mesés könyv, úgyis olvasniuk kell állandóan..
2017. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 eves fiamnak egy rakas dolgot fel tudok sorolni aminek orulne......ugyanis figyelem amikor a jatekboltban vagy tv-ben meglat valamit es tetszik neki, vagy mondja hogy szeretne.


Olyan nincs, hogy egy kisgyerek sosem fejezi ki minek orulne. Max nem figyeltel ra oda.....

2017. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!