Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért tesznek fel ilyet?

Miért tesznek fel ilyet?

Figyelt kérdés
Miért teszik fel a gyereküket a szülök facebookra meztelenül fürdés közben?Értem én,hogy cukik mert azok de miért kell szegényeket ruha nélkül megosztani mindenki szeme láttára úgy,hogy mindenük látszik mert ott sincs nekik takarva?Régen elismerem igen le voltunk mi is így fotózva de csak betettük a fényképalbumba nem mindenkinek mutogattuk.Persze akkor más világ volt.De az ilyeneket miért szeretik feltenni szerintetek ez normális dolog vagy sem?
2017. nov. 10. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sem normális, ahogy a wc üldögélős sem.

Azt szoktam mondani csak olyan képet tegyen fel a szülő amilyet magáról is kitenne.

2017. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Sosem tennék fel ilyen képet a kislányomról, nekem is fura, amikor ezeket posztolják az ismerőseim... Mondjuk nekem az is érthetetlen, amikor napi 20 képet kitesznek a gyerekről, meg kiírnak olyanokat, hogy ma kakilt először a wc-be és társaik. Anyukámnak és a férjemnek írom az SMS-eket és küldöm a képeket én is, ha történik ilyesmi, de a Facebook nem erre van szerintem. Szülinapról, nyaralásról, ilyesmi nagyobb dologról töltök fel max, ez évi 5-6 képet jelent.
2017. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is elítélendő! Fürdőruhás képeket teszek fel nagyon maximum nyaralásról vagy strandolásról. De pucit soha.
2017. nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Mert felelőtlenek, nem számolnak a lehetséges következményekkel és nem veszik figyelembe a gyermek jogait. Sokkal előrébb helyezik a saját önző érdekeiket. Úgy vannak vele, hogy " a gyermekem az enyém, azt rakok fel róla a beleegyezése nélkül, amit akarok". A sok aberrált agyú pedofil meg örül, hogy vannak ilyen jópofa szülők és elégedetten mazsolázgat a neten fellelhető pucér kiskorúak képei között. Én a részemről nagyon ideges lennék, ha anyám felrakott volna rólam kiskori pucér fotót. Persze van rólam ilyen, de azt megőrizzük magunknak és nem került be a "többi rokonnak, ismerősnek bármikor mutogatható" fotóalbumba. Persze a Facebookon is van ilyen "album", be lehet állítani, hogy ne lásson mindent ország-világ, csak hát ezek a szülők nem szívesen állítanak be ilyet, hiszen akkor hogy zsebelnének be annyi rengeteg lájkot, vagy ha be is állít valaki ilyen biztonsági szűrőt, az nincs tisztában vele, hogy léteznek olyan emberek, akik ezt képesek feltörni (és aki feltöri, az nem feltétlen puszta jóindulatból teszi...).
2017. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

milliós kérdés.

aki szeret posztolgatni ilyesmit, az szerintem hót nem gondolkodik ezen, én pl magamról se teszek fel olyan képet, ahol kupi van, vagy nem vayok szépen felöltözve, normálisan megfésülködve, akkor se ha születik egy spontán tök jó kép ökörködés közben. Azt sem teszem fel, minek, magamnak fényképezek nem másoknak.

A gyerekeimről sem rakok épp ezért fel pucér képet, csak olyan amin csinosak, vagy legalább is vállalhatóak, vagy nem bánnák meg 15 év múlva hogy kitettem róluk.


Szerintem aki pl felrak az általa készített "csúcsvacsoráról" pl pörkölt nokedlivel - amit minden 2. ember eltud és el is készít legalább ennyire ciki, főleg mikor a konyha sarokba meg ott a penész folt, és még sorolhatnám. Na tipikusan azok raknak ki a gyerekükről pucér képet akik ilyenek.


Mondjuk van egy ismerősöm aki jól szituált, mégis non stop kirakja a fütyis képeket.

2017. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!