Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Most vagyok itt...

Mitől lehet? Most vagyok itt először szóval rossz megjegyzést nem kérnék. Tudom h sok ilyet tesznek fel!

Figyelt kérdés

Vasárnap óta múlni nem nagyon akaró hányingerem van hol reggel valamikor egész nap és van amikor csak este!

A hónapban megvolt a nemvárt de nem olyan volt mint szokott lenni, 6 nap helyett csak 2 napig tartott, a 25 napos a ciklusom.

Tünetek: Hányinger néha hányással, émelygés, hőhullám, fáradékonyság, ételektől való undorodás!

Első baba lenne, és a válaszokat előre is köszönöm!


2013. okt. 26. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz? Itt csak ilyen válaszokat kapsz, a tüneteid vagy valósak, vagy pszichések. Vegyél a gyógyszertárban tesztet és csináld meg.
2013. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tesztelj! :)
2013. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
teszteltem is az egyiken nagyon halvány volt a második csík 3 napja, a main meg semmit nem láttam csak 1 csíkot!
2013. okt. 26. 18:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vegyél terhességi tesztet, legalább kettőt és lehetőleg ne egy fajtájú legyen a két teszt. Csináld meg őket, 1-2 nap különbséggel a reggeli órákban, ez majd megmutatja mi a helyzet.
2013. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor a magad megnyugtatása végett szerintem keress fel 1 nőgyógyászt. Nem írtad mikor mansiztál utoljára, de onnantól számított 1-2 hét múlva már látnia kéne az uh-n, ha van valami. Attól , hogy volt vérzés még lehetsz terhes.
2013. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szeptember 15-19 tartott az előző, október 12-14 volt meg de úgy h 14.én már semmi nem volt! és ahogy nézegettem a kalkulátort (tudom korai nézni) ott úgy írja h 5 hét 6 nap os terhes vagyok! azt az októberi dátumot nem is néztem mert azóta a párommal nem voltam együtt, mert külföldön tartózkodik!
2013. okt. 26. 18:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Tesztelj, de a teszt eredményétől függetlenül, minél hamarabb menj nőgyógyászhoz. Szorítok, hogy baba legyen.
2013. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ::)

Nagyon boldog lennék ha baba lenne :)

2013. okt. 26. 18:42
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha most lennél itt először, akkor eszedbe sem jutna olyat írni, hogy "nem kérsz rossz megjegyzést".


Csak úgy megjegyeztem.

2013. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Számomra a tünetek semmit nem jelentenek! Amikor elkezdtünk próbálkozni abban a hónapban hányingerem volt, émelygés, ételektől undorodtam, mégsem volt baba.Aztán a következő hónapban semmi tünet, sőt a nemvárt napján egy kis vérzésem is volr és akko estem teherbe. Emlékszem ki is akadtam és frltettem itt egy kérdést, hogy akármilyen tüneted van, az lehet terhességi jel,
2013. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!