Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvodába adtok olyan alsónem...

Az óvodába adtok olyan alsóneműt (bugyi, alsónadrág) amin kicsit már megkoptak a rányomott minták, vagy kicsit már megnyúltak esetleg már megfakultak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
4,5 éves fiam van, én adok rá olyat is, ugyanis sokszor azok általában a kedvencek. Az ilyen mintások, (pl mancs őrjáratos) nagyon gyorsan megfakulnak, újat meg hetente nem veszek. Amúgy sem divatbemutató az ovi. :)
2017. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem hord annyi ideig egy méretet, hogy tönkremenjenek a bugyijai, így nem.

Egyébként a mintakopást nem tartanám gondnak, de az anyag elgyengülését (vékonyodás, nyúlás), igen. Amiatt selejtezném az olyan bugyit és itthon se hordaná.

2017. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Addig adok rá egy ruhadarabot, amíg úgy érzem, hogy vállalható és én is hordanám. Tehát, ha kinyúlt, kifakult, kinőtte, kilyukadt, foltos, akkor már nem. Én ugyanolyan fontosnak tartom az igényes megjelenést a gyerekeim esetében, mint a magaméban, engem gyerekként sokszor apum öltöztetett, gyakran össze nem illő, vagy kinőtt ruhákba...na, az én gyerekeimet megkímélem ettől :D
2017. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Kinyúltat nem adok, de szerintem ha az anyagával nincs semmi baj, csak kicsit vesztett a színéből vagy megkopott a minta, akkor még simán hordható. Ha már vékonyodik, szakad vagy nagyon foltos, akkor selejtezzük le.
2017. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha mindta megkopik atol még hordhato bugyi de ha lyukas,kinyult kinöte akkor kuka.
2017. nov. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!