Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 3 éves szobatiszta kisfiúnak...

3 éves szobatiszta kisfiúnak mit mondtok: bugyi, alsónadrág vagy gatya az, amit visel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Boxer.

Száras, vagy szár nélküli. Téli vagy nyári. Attól függ mit adok épp rá ...


Az apja is boxert visel.

2013. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Gatya. Bugyijuk a lányoknak van. Ciki lenne, ha így tanulná meg. Lesz ő iskolás nagyfiú is, ahol a tornaöltözőben ki is röhögnék, ha neki "bugyija" lenne.
2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gatya. Nővére van, így nehezen szokta a másik megnevezést, bugyit kért eleinte, de csak sikerült tisztázni, hogy a lányoknak van bugyija, a fiúknak gatyájuk:)
2013. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem azt kérdezte hogy mit adjon rá, hanem hogy hogy nevezze azt amit ráad, legalábbis én igy értelmezte és lehet én vagyok a hülye :D
2013. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisgatya :) (a nagygatya az a nadrág, vagy nadrág) :)
2013. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gatya vagy bocer, butyit a lányok hordanak, az alsónadrág meg túl hosszú
2013. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi alsónak hívjuk. Az elején bugyi volt, mert azt ki tudta mondani, az alsót meg nem, de aztán rászoktunk az alsóra.
2013. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor bugyit mondok, mire ő kijavít, hogy "az alsónadrág, a lányoknak van bugyijuk" :)
2013. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi volt bugyinak hívtuk,,most,hogy felnőtt persze,hogy nem mond bugyit.De viccelni szokott,,hogy elfogyott a bugyim ,de nem kérek a tieidből :D

47/N

2013. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg kell tanítani, hogy két szó is használható rá: alsónadrág és gatya (kisgatya). Magunknak meg tegyük hozzá, hogy a gatya eredetileg férfi felsőruházati cikk ( [link]
2014. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!