Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskolas fiatok hajlando...

Iskolas fiatok hajlando felvenni harisnyat? Es ha igen milyet adtok ra?

Figyelt kérdés
Tudom,meg nincs olyan hideg,de ma delelott valogattam at a harisnyakat,es a 9 eves fiam kijelentette,hogy o nem szeretne hordani. Mar tavaly se volt hajlando felvenni,de kotelezo volt. A batyja,aki 11 eves,meg neki is kell hordani ha hideg van,es o mar belenyugodott. Amugy van alaoltozete is,de csak 2,igy kenytelen vagyok raadni a harisnyat,ha hideg van. A ti fiatok hord harisnyat?
2017. nov. 18. 14:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Ez most komoly? A 7 éves fiamra nem adok. Sőt, kb. 5 éves korától nem is volt hajlandó felvenni.

Ilyenkor vastagabb nadrágot adok rá, télen pedig a nadrágra egy bélelt overál szerű nadrágot, amit nyilván a lakásban, annak idején az oviban levett és ott nadrágban volt, illetve póló, pulcsi és arra egy vastag kabát. Nem fagyott még meg.

Szerintem teljesen felesleges egy 9 éves gyerekre harisnya, a 11 évesről meg már ne is beszéljünk. Főleg, ha el sem bírja viselni magán.

2017. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Még nem iskolás a fiam, de már most sem adok rá harisnyát. Irritálja a bőrét, ő egyébként is érzékeny bőrű. De iskolás korúra tuti nem adnék. Lehet cikizik miatta az osztálytársak, ráadásul végigül benne 6 tanórát naponta. Vagy leveszi napközben? Kényelmetlen lehet nagyon, inkább vegyél aláöltözetet, ha annyira akarsz valamit a nadrág alá.
2017. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
4 éves a fiunk. Két okból nem hord harisnyát. Egyrészt érzékeny a bőre, olyan mint az enyém, így tudom, hogy mennyire irritáló tud lenni egy harisnya. Másrészt mert nem szereti. Iskolás fiúra nem adnék harisnyát semmiképp. Mondjuk én a legnagyobb hidegben sem fázom egy hosszabb szárú zokni és egy nadrág kombinációban. Nem Alaszkában élünk, hogy folyamatosan harisnya, aláöltözet meg extravastag nadrág kelljen a gyerekekre.
2017. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Hát én olyat hogy egy 9 éves fiúra harisnyát adnak aláöltözetnek nem hallottam, nem hogy egy 11 évest így öltöztetni!


9 és 11 évesek!!!!!!

2017. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom. Szegény gyerekeid. Miért akarsz rosszat nekik. Egészségtelen, kényelmetlen és nevetséges.
2017. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
40%

Felnőtt férfiaknak is létezik harisnya/leggings, már miért lenne ciki gyereknek akkor?


Egyébként én ezt a szabadságot meghagynám nekik. Ha a nagyobbik belenyugodott, legfeljebb együtt lehet velük beszélgetni, hogy mi a jó benne, miért hordja meg mégis, meg lehet-e győzni a tesót.

Ha viszont neki kényelmetlen, nem komfortos, akkor nem erőltetném, mert ezt is meg lehet érteni. Te is nőből vagy, hisz tudod, milyen kaloda némelyik harisnya. :D

Azt viszont mindenképp megbeszélném, hogyha a harisnya nem, akkor kell helyette más, válasszuk ki együtt, mert a réteges öltözet nem hanyagolható.

2017. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%
Aláöltözet van pasiknak pl. sieléshet. Normális felnőtt ember nem hord harisnyát nadrág alá.
2017. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
...Vagy olyan férfiembernek aki télen a szabadban dolgozik, de nem egy 11 éves iskolába járó fiúnak... :O
2017. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
Kisfiam úgy 2 éves korától nem volt hajlandó a harisnyát elviselni. Így maradt bölcsis/ovis korában hideg időben egy bélelt nadrág a normál nadrágra. Ezt le és felvettük, a bölcsiben és oviban minden gond nélkül ráadták.Amióta sulis, azóta nincs a nadrág alatt plusz réteg. Biciklivel megyünk suliba, annyi idő alatt nem fagy meg, max. egy picit fázik. A suliba meg meleg van, szegénykém izzadna 2 réteggel a lábán. Az udvaron meg szaladgálnak, nem fázik. Ha nagyon hideg van reggel télen, akkor szokott egy bélelt nacit húzni a farmerra, amit a suliben levesz. De ha kimennek az udvarra szünetre nem veszi fel.
2017. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
59%
9-es vagyok még. Atlétát is csak akkor adok rá ha már nagyon hideg van.
2017. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!